Neler Yeni

Çözüldü✓ ASUS DUAL GeForce RTX 3050 6GB Alınır Mı(alınmazmış rx 7600 alıcam)

plastokco

80+
Hocam Merhabalar yenı bır monitör aldım ekran kartımı da değişmek istiyorum
nvida olsun ıstıyorum bu ekran kartını buldum sızın bır tavsıyenız varmı
Şu envidiya sevdaniz nedir anlamıyorum.. adamlar resmen sizi kazikliyor sizde peynir görmüş fare gibi almaya çalışıyorsunuz tabi sonradan keşke almasaydim diyorsunuz sonunu bilen bilir....

semapzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir
3 fanlı model kasanıza uyacak mı, ölçülerine dikkat edin ve
Hocan baktım şimdi 3 fanli uymuyor 2 fanli alsam sorun olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu envidiya sevdaniz nedir anlamıyorum.. adamlar resmen sizi kazikliyor sizde peynir görmüş fare gibi almaya çalışıyorsunuz tabi sonradan keşke almasaydim diyorsunuz sonunu bilen bilir...
R7 240 kullanıyorum çok eski bir ekran kartı çok fazla bilgim yok forumlara baktığımda herkes o bütçeye rx 6600 al diyor 2 fanli olanını almayı düşünüyorum driver konusunda bir bilgimde yok yt de videolarını izliyerek halledeceğim herkese teşekkürler

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho
Hocan baktım şimdi 3 fanli uymuyor 2 fanli alsam sorun olurmu

R7 240 kullanıyorum çok eski bir ekran kartı çok fazla bilgim yok forumlara baktığımda herkes o bütçeye rx 6600 al diyor 2 fanli olanını almayı düşünüyorum driver konusunda bir bilgimde yok yt de videolarını izliyerek halledeceğim herkese teşekkürler
2 fanlı almanız da bir sorun yok, sadece ufak ısı değerleri ve fps farkı olur ama çok büyütecek kadar olmayacağından rahatlıkla alabilirsiniz

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cemal

semapzee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir

Bu fiyatlara çıkabilirseniz ki bence kesin çıkmalısınız bu ürünü tercih etmenizi tavsiye ederim.
Sapphire rx 6600 alicam hocam daha uygun performans olarak da aynı diyorlar

Sapphire rx 6600 almamda sakınca varmı

Adam NVIDIA kart istiyor millet gidip AMD'nin çöp yazılımlı kartlarını önermiş 3050 alınmaz bütçeyi zorlayıp 10700 TL'ye 4060 alınmalıdır.
Bütçe artıramıyosa 2.el 3070 filan bakılmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho
Sapphire rx 6600 alicam hocam daha uygun performans olarak da aynı diyorlar

Sapphire rx 6600 almamda sakınca varmı
Rtx ve dlss teknolojilerinden dolayı 3060-4060 tercih edilebilir onun haricinde genelde nvidia kartları yazılımsal olarak daha stabilize çalışıyorlar amd ekran kartları eskisi kadar problem çıkartmasalarda insanların aklına kazınmış bazı şeyler olduğunuzda ön yargılı oluyor onun haricinde rx 6600 güzel ve fiyat açısından uygun bir karttır. Stablediffusion gibi yapay zeka işlerinde nvidia ekran kartları öneriliyor merakınız var mı bilmiyorum ama aklıma gelmişken söylemek istedim. Ben şahsen bütçem var ise nvidia'nın bir ekran kartını tercih ederim ama amd'nın rx6600 ve benzeri ekran kartları nvidia'ya göre daha uygun fiyatlı olduğundan tam bir fiyat performans canavarı oluyorlar son tercih sizindir. Almayı düşündüğünüz pc'nin bir linki varsa incelemekte isterim

plastokco

80+

Bu fiyatlara çıkabilirseniz ki bence kesin çıkmalısınız bu ürünü tercih etmenizi tavsiye ederim.
Bidaha öneri yapma daha ucuza rtx 4060 varken yüzün bakılmaz bunun

Top Bottom