Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB 19.000 TL

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,804
İsim
kilan embappe
4060 Tİ sistem gelse bu fiyata yine bı nebze pahalı 😂

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.

Bu model 4060 ve ti modelinde sorunsuz mesela, ısınmıyor diğer serilere (30xx gibi) nazaran.
katılıyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
slm
Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ne diyorsunuz akakçe en ucuz fiyatı 21k arada 3.700 lira fark var..

link : https://www.incehesap.com/asus-proart-rtx4060ti-16g-gaming-oyuncu-ekran-karti-fiyati-67611/
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bir sorun çıkarsa incehesapla uğraşmak istemiyorum sizce alınır mı ?
7k daha koy full asuslu sistem al diğer parçaları sat kâr et .d
Neredeyse bu fiyata 4070ler var kankam biliyorum Asus veya MSI istiyorsun ama 4060 Ti bu fiyata alınmaz. 4070 indirimi beklemeni tavsiye ederim.

Reav

80+ Silver
Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ne diyorsunuz akakçe en ucuz fiyatı 21k arada 3.700 lira fark var..

link : https://www.incehesap.com/asus-proart-rtx4060ti-16g-gaming-oyuncu-ekran-karti-fiyati-67611/
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bir sorun çıkarsa incehesapla uğraşmak istemiyorum sizce alınır mı ?
şu proartların neyini iyi buluyorsunuz tip olarak zaten kötü bence kalite olarakta colorful igame ultra ve msi gaming xten bir farkı yok

ConquerorXIV

80+ Gold

eneskaya6

80+ Silver
Kral mantıklı düşün bence 2 sene sonra valla çok pişman olursun kartı satarken deli ölü fiyattan satacan aldığına kıyasla. 4 bin ssrisi ara seri zaten 5bin serisi çıkınca 4060-ti in yüzüne bakan olmayacak. Karar senin ama 2 seneyi bulmadan çok pişman olacan

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Kral mantıklı düşün bence 2 sene sonra valla çok pişman olursun kartı satarken deli ölü fiyattan satacan aldığına kıyasla. 4 bin ssrisi ara seri zaten 5bin serisi çıkınca 4060-ti in yüzüne bakan olmayacak. Karar senin ama 2 seneyi bulmadan çok pişman olacan
aldım valla reis çok bekledim artık yeter 3000 deykende 4000 i beklemiştim...

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kesinlikle fiyatını hak etmiyor. Bu arada Asus markasının kısa sürede bozulan birçok ürününü gördüm. Bunu alıp uzun yıllar boyunca sıkıntı çekmeden kullanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her şey olasılıklar dahilinde..

H Z Z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Adil Aksoy
Arkadaş ekran kartı almış. İnsanlar demediğini bırakmamış. Hayırlı olsun, güle güle kullan diyen olmamış :) Güle Güle kullan hocam
Fiyatını hak eden ürün dediğimiz şey maalesef güncel kur sebebiyle artık mümkün değil. Abdullah'ın dediğini gibi fiyatların bu derece hızlı arttığı zamanlarda ucuza artık ürün yok. Kasım ayında 4070'ler 20 bin TL'nin altını gördü evet ama arkadaş sanırım anca alma fırsatı bulabildi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Arkadaş ekran kartı almış. İnsanlar demediğini bırakmamış. Hayırlı olsun, güle güle kullan diyen olmamış :) Güle Güle kullan hocam
Fiyatını hak eden ürün dediğimiz şey maalesef güncel kur sebebiyle artık mümkün değil. Abdullah'ın dediğini gibi fiyatların bu derece hızlı arttığı zamanlarda ucuza artık ürün yok. Kasım ayında 4070'ler 20 bin TL'nin altını gördü evet ama arkadaş sanırım anca alma fırsatı bulabildi.

Herhangi bir kıskançlık veya çekememezlik gibi bir durum söz konusu değil. Sorun olan bahsedilen ekran kartının o fiyatları hak etmemesi.

Top Bottom