Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB 19.000 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
4060ti Ventus yerlere vurulacak model demedim. İyi modellerden biri değil dedim. Ortalama ekran kartından bir farkı yok. PNY de alsan palit de alsın gainward da alsan aynısı yani. MSİ Ventus diye bir artısı yok onu vurgulamak istedim. Zaten 4060 ve 4060ti TDP değerleri düşük. 80 derece görecek hali yok ki. 72 düşük değer değil yani. Nvidia FE modeli bile 64 derece aklında olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada fan sesi göreceli bir kavram. Kasanda CPU fanının sesi yüksektir duymayabilirsin. Fiyat performans olarak lafım zaten yok. Ben sıfır gidip 16 17 bin Msi Ventus a para vermeyi düşünenler için dedim. Bu arada MSİ Ventus 4060 modeli kıyaslaması (ti modeli yok maalesef ama benzerdir diye tahmin ediyorum) 36 db baya yüksek bir ses. 30 üstü bence fark edilir. He sen tek yaşamıyorsundur sesi takmazsın, CPU fanın seslidir o ayrı seni rahatsız etmeyebilir.

Alıntıyı görüntüle

Hayırlı olsun güle güle kullan.
Fe'nin daha iyi değerlerde olduğunu biliyorum ama hangi fan hızında bilemiyorum bende ki kart 1800 rpmlere çıkmadığı için o dblere gelmiyor hocam 900rpm fanda ses duyulmuyor taktir edersiniz ki 72 derece 870rpm de mükemmel bir değer olmasa da kafii elbette hocam ventus zaten en giriş model bir artısı olmaması gerekiyor ben karşıt yorum olarak yazmadım tecrübe aktarma olarak yazdım bundan önce 4060 ti gaming oc vardı o da 62 dereceye çıkıyordu test verileri aynı model aynı kartta bile değişebiliyor maalesef.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Fe'nin daha iyi değerlerde olduğunu biliyorum ama hangi fan hızında bilemiyorum bende ki kart 1800 rpmlere çıkmadığı için o dblere gelmiyor hocam 900rpm fanda ses duyulmuyor taktir edersiniz ki 72 derece 870rpm de mükemmel bir değer olmasa da kafii elbette hocam ventus zaten en giriş model bir artısı olmaması gerekiyor ben karşıt yorum olarak yazmadım tecrübe aktarma olarak yazdım bundan önce 4060 ti gaming oc vardı o da 62 dereceye çıkıyordu test verileri aynı model aynı kartta bile değişebiliyor maalesef.
kartı hangi oyunlarda test ediyorsun? :) sendeki değerlerin maalesef hiçbir önemi olmuyor. Memnunsan sorun yok. Elden ring oynuyorum ben kartım fan dahi döndürmüyor neredeyse 43 derece civarı. God of war açınca 70 görüyor. oyuna a bağlı yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
kartı hangi oyunlarda test ediyorsun? :) sendeki değerlerin maalesef hiçbir önemi olmuyor. Memnunsan sorun yok. Elden ring oynuyorum ben kartım fan dahi döndürmüyor neredeyse 43 derece civarı. God of war açınca 70 görüyor. oyuna a bağlı yani
Direk teste sokuyorum oyuna değil furmark + passmark yapmıştım oyunlar da da öyle zorlanmadım alan wake 2 rdr2 hepsinde denedim oyunla Kartı pek ölçekli test etmek mümkün olmuyor şahsen 20dk furmarkta fan eğrisi çıkmadı yukarı muhtemelen yukarı çeksem daha soğuk olurdu dediğim gibi ekstra bir kart değil kötü de değil çok iyi de değil hazır sistem de uyguna alınırsa gideri var ventus olsun diye para ödenecek kart değil elbette diğer girişler ile benzer.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Direk teste sokuyorum oyuna değil furmark + passmark yapmıştım oyunlar da da öyle zorlanmadım alan wake 2 rdr2 hepsinde denedim oyunla Kartı pek ölçekli test etmek mümkün olmuyor şahsen 20dk furmarkta fan eğrisi çıkmadı yukarı muhtemelen yukarı çeksem daha soğuk olurdu dediğim gibi ekstra bir kart değil kötü de değil çok iyi de değil hazır sistem de uyguna alınırsa gideri var ventus olsun diye para ödenecek kart değil elbette diğer girişler ile benzer.
Memnun olmana sevindim o zaman ama testlerde maalesef Techpowerup ın yaptığı önemli. Normal kullanıcı için zaten sorun olmaz.

eneskaya6

80+ Silver

muhmtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET YILDIZ
Beyler yeni indirim 17010 tl rtx 4060ti msi gaming x 16gb white (beyaz) 3 fanlı vatan bilgisayarda web e özel (kayıtlı müşterilerine sadece) link vermiyorum gidin bulun

Buyur hocam neredeyse kart fiyatina sistem. Bunu al diğer bütün parçaları sat kartın sana gelişi 10-12k olur
4060ti 16gb yalnız. Senin paylastigin 8gb olan bilmeden konusma bence once bir konuyu anla sonra gel yorum yap

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Beyler yeni indirim 17010 TL rtx 4060ti msi gaming x 16gb white (beyaz) 3 fanlı vatan bilgisayarda web e özel (kayıtlı müşterilerine sadece) link vermiyorum gidin bulun

4060ti 16gb yalnız. Senin paylastigin 8gb olan bilmeden konusma bence once bir konuyu anla sonra gel yorum yap
harbi iyi indirim gelmiş şuan benim şansım işte alcam zaman gelmez aldıktan sonra bi mucize olur.

Ekler

• Screenshot_20231217_234221.jpg
    Screenshot_20231217_234221.jpg
    480.8 KB · Hit: 36

eneskaya6

80+ Silver
Beyler yeni indirim 17010 TL rtx 4060ti msi gaming x 16gb white (beyaz) 3 fanlı vatan bilgisayarda web e özel (kayıtlı müşterilerine sadece) link vermiyorum gidin bulun

Ne anlatıyon olm boş yapma devam et

muhmtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET YILDIZ
Hayirdir olum filan sen kimsin bana olum diyebiliyorsun

Senin paylastigin sistem ekran karti 8gb modeli. Adamin dedigi 16gb olan bu paraya sistem al diyorsun ya onu dedim bu arada kelimelerine dikkat olum filan önce büyüklerine nasıl konusacağinı ögren tamam

• Beğen
Reaksiyonlar: john
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,186
Üyeler
155,695
Son üye
bahasaray
Top Bottom