Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB 19.000 TL

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Draq123
arkadaşlar dediğim gibi kalitede önemli asus var 5 yıl götür x marka var 3 yıl götürür fan bile bozulmadan. ve 16gb vram zaten o yüzden çok istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sakın ha arızalı 3 fanlılar. konularıma bak 2 tane arızalı geldi bana.
Galax 4070 asusa taş çıkartır daha kaliteli

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
aldım arkadaşlar.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
20500 e galax 4070 varken hiç mantıklı değil ömür olarakta aynıdır fark olcağını sanmıyorum vramdan dolayı vardır ama markadan dolayı yoktur
valla reis dediğin doru bende çok düşündümde o kadar fps e ihtiyacım yok zaten oynadığım oyunlara fazlasıyla yetiyor şuanlık. kartların fps farklarına baktım bazı oyunda 60 bazısında 20 fps fark var. benim için önemli olan kalite ve vram. teşekkür ederim. normalde bu kart bile bana fazla direk 4060 almayı düşünüyodum ama sırf vram sıkıntısı yaşamamak için kafam rahatken alıyım dedim.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Konu indirim kategorisinde olmamalı, indirim falan yok ortada. Bu bütçede 4070 var.

ConquerorXIV

80+ Gold

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
valla reis dediğin doru bende çok düşündümde o kadar fps e ihtiyacım yok zaten oynadığım oyunlara fazlasıyla yetiyor şuanlık. kartların fps farklarına baktım bazı oyunda 60 bazısında 20 fps fark var. benim için önemli olan kalite ve vram. teşekkür ederim. normalde bu kart bile bana fazla direk 4060 almayı düşünüyodum ama sırf vram sıkıntısı yaşamamak için kafam rahatken alıyım dedim.
Hocam kalite falan diyorsun ama XLR8 modeli tepe modellerden biridir, aldığınız karttan çok daha kaliteli bir model, haberiniz olsun. 4060 ti bu para kesinlikle verilmez.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Konu indirim kategorisinde olmamalı, indirim falan yok ortada. Bu bütçede 4070 var.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hem yanlış bir düşünce yapınız var, elinizdeki kart 5 sene sonra güçsüz kalacağı için kullanılamaz hale gelecek, fakat 4070 alsaydınız en azından bir nebze olsa kurtarabilirdi sizi.

Bu indirim değil işte. Kartın fiyatını şişirmişler bariz bir şekilde, bindirime indirim diyorsunuz.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Hem yanlış bir düşünce yapınız var, elinizdeki kart 5 sene sonra güçsüz kalacağı için kullanılamaz hale gelecek, fakat 4070 alsaydınız en azından bir nebze olsa kurtarabilirdi sizi.

Bu indirim değil işte. Kartın fiyatını şişirmişler bariz bir şekilde, bindirime indirim diyorsunuz.
çoğunun fiyatı bu şekil şişti zaten.

colorful da sorun yaşadıktan sonra msı ve asus dışına çıkmamaya karar verdim 1. nedeni de bu aslında bu modeli tercih etmemin.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

colorful da sorun yaşadıktan sonra msı ve asus dışına çıkmamaya karar verdim 1. nedeni de bu aslında bu modeli tercih etmemin.

Bu model 4060 ve ti modelinde sorunsuz mesela, ısınmıyor diğer serilere (30xx gibi) nazaran.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Draq123

🤣🤣🤣 msı ekran kartımı marka adamına ne anlatmaya çalışsan boşuna msı şuanki kartlarda çok kötü

• Beğen
Reaksiyonlar: john
Top Bottom