Neler Yeni

asus rog g16 cızırtı sorunu

ykk2222

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Kerem Kelleci
merhaba bu pc yi yaklask 10 gün once aldım bu modelde cızırtı sorunu olabileceğini bir yorumda okumuştum adam direk iade et demişti yorumda laptop boşta dururken bile değişik mekanik sesler çıkarıyor bazen bir işlem yaptığında (google sayfası açma gibi basit işlemlerde de) cızırtı sesi cıkabiliyor beni şahsen baya rahatsız ediyor şu an iade etmeyi düşünüyorum ama kasım indirimleri de bitti için fiyatlar baya arttı ve ne alacağımı bilmiyorum ne önerirsiniz 3 günüm kaldı iade için not: asus yetkili servisine gittim adam coil whine var dedi ama yük altında değilken cıkıyo ses, teknik incelemeden sonra asus red verdi.

Sofu_54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Yunus Emre Sofuoğlu
coil whine garantiye girmez, dikkat etmedikçe bariz bir seste yapmaz. rahatsız ediyorsa iadeden başka seçenek yok

ykk2222

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Kerem Kelleci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coil whine garantiye girmez, dikkat etmedikçe bariz bir seste yapmaz. rahatsız ediyorsa iadeden başka seçenek yok
her üründe kesin oluyor mu yoksa şansa bağlı bir şey mi ve ilerleyen zamanda oluşabilir mi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,162
İsim
Mehmet Aslan
her üründe kesin oluyor mu yoksa şansa bağlı bir şey mi ve ilerleyen zamanda oluşabilir mi
her ekran kartında coil whine olur ve modelden modele derecesi değişebilir

Top Bottom