Neler Yeni

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Bayram
Arkadaşlar geri ödeme alan var mı Bende yeni sipariş verdim bugün elime geçicek bi kaç bilgi alcaktım

Antocio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan H. L.
Asus'un ödemeyi gönderdiği aracı kuruluş paranızı gönderdik diye e-mail attı ancak 13 gündür gelen giden olmayınca şikayet ettim Asus'a. Asus ilk başta sorun yok, yolladılar dedi ama sonrasında bir sorun var, lütfen ikametgah, kimlik gibi bilgilerinizi gönderin dediler. Ben de ister istemez gönderdim ama genel olarak süreç çok yavaş, saçmalıklarla dolu ve çözüm bulması zor. Bir daha bu tür cashback'lere güvenerek ürün satın almam, kimseye de önermem. :)

Rygann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Ertürk
3 bin olmuş fiyatı dragonfly alacaktım vazgeçtim ne güzel yazışmışsınız 😀

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Bayram
Asus'un ödemeyi gönderdiği aracı kuruluş paranızı gönderdik diye e-mail attı ancak 13 gündür gelen giden olmayınca şikayet ettim Asus'a. Asus ilk başta sorun yok, yolladılar dedi ama sonrasında bir sorun var, lütfen ikametgah, kimlik gibi bilgilerinizi gönderin dediler. Ben de ister istemez gönderdim ama genel olarak süreç çok yavaş, saçmalıklarla dolu ve çözüm bulması zor. Bir daha bu tür cashback'lere güvenerek ürün satın almam, kimseye de önermem. :)
Detaylı veya düzgün doldurmuyorsunuzdur belki 1 kere doldurdum 2 hafta olmadan hesabıma geçti para :)

Antocio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan H. L.
Detaylı veya düzgün doldurmuyorsunuzdur belki 1 kere doldurdum 2 hafta olmadan hesabıma geçti para :)
Hayır, sorunun kaynağı bilinmiyor da benimle birlikte sorun yaşayan çok kişi vardı forumda da. Aynı gün geldi herkesin ödemesi. O sorun çözülmüş geçen ay.

Top Bottom