Neler Yeni

🔥İndirim Asus ROG Gladius III Wireless Aimpoint 1916TL

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Draq123
Cahilsin diye boşa demiyorum :D Malzeme kalitesi kötü onu kabul ettin asusun sensörü 3395'e eşit
boş insansın anlama kapasiten yok ve mouse konularında bilgin sıfır asusun sensörü 3395 demenle patladın zaten o sadece o sayılarla olmuyor 1k yada 3395 li mouse var 6k yada daha mümkünse yazma

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Bayram
boş insansın anlama kapasiten yok ve mouse konularında bilgin sıfır asusun sensörü 3395 demenle patladın zaten daha mümkünse yazma
Hahahah 3395 demedim sensörü asus kendi yapıyor ve 3395'e eşit daha fazla uzatma boş insan hadi bak işine bi halttan anladığın yok

gdbuzul24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burak

gdbuzul24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burak

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Delux m800 ultra amazonda parça kalitesi bundan daha iyi hemde nays ile onun fiyat baya uyguna geliyor 300mah alın 49gram mouse
Olum şöyle bi yorum yapabilmek için anca deluxtan para falan almış olmalısın. Forumda herkes zaten çinli mouse ların dandik olduğunu biliyor. Önerdiler diye almıştım aynı gün iade ettim. Şuanda asusa geçtim hem ergonomi hem kalite olarak dağlar kadar fark var.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Bayram
Olum şöyle bi yorum yapabilmek için anca deluxtan para falan almış olmalısın. Forumda herkes zaten çinli mouse ların dandik olduğunu biliyor. Önerdiler diye almıştım aynı gün iade ettim. Şuanda asusa geçtim hem ergonomi hem kalite olarak dağlar kadar fark var.
Aynı olayı yaşadım aldım elime ulaştı dandikliği ortada direk asus sipariş verdim gelince delux iade yolladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bi geri ödeme talebinde bulunun ibaresine bassana ya ben basıyorum hiçbir şey olmuyor

Hocam sen başvuru yapabildin mi ?
oturum açıp dene hocam

Aynı olayı yaşadım aldım elime ulaştı dandikliği ortada direk asus sipariş verdim gelince delux iade yolladım

oturum açıp dene hocam
Dolduruyorum bütün formu. Sonra en başa atıyor. Daha sonra yine deneyeceğim

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Draq123
Herkes çinli mouseların dandik olduğunu biliyor derken 😃😂? 4k lık 40 gram mouse versek dandik dicek türden türk insanısınız ağır olunca daha kaliteli sanıyor klasik türk insanı

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Herkes çinli mouseların dandik olduğunu biliyor derken 😃😂? 4k lık 40 gram mouse versek dandik dicek türden türk insanısınız ağır olunca daha kaliteli sanıyor klasik türk insanı
Darmoshark m3 4k ve Delux m800 ultrada kullandım. Konuda tüm mouseları kullanıp yorum yapıyorum. Monitörlerim 270, 180 ve 165hz. Hiç bi şekilde fikri olmayıp sadece kendi aldığı ürünü övme peşinde olan bi liseli olmadığım içim doğruları söylüyorum. Zamanında açılan çinli mouse konularına ve forumdaki gold plat rütbesinde bu ürünü kullanmış kişilerin ve kendi tecrübelerime dayanarak bu yorumu yapıyorum. Mouse bilgisi ağırlıktan ibaret olan birini anca engellerim. Ergonomi, basınca içe çökme, uygulama desteği, skatez, batarya, hızlı şarj. Bu farkları öğren büyüyünce forum kullan abicim.

En iyisini yapmışsınız, kendine yediremeyip ürünü savunan arkadaşıda engellersen tam olarak aynı olucaz :)

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Abdullah
Güncelleme: Geri ödeme başvurusu kabul edildi. Mouse indirimde geçerli.
Hocam bana yardımcı olabilir misiniz acaba bu formda ki fatura kısmında fatura numaraları kısmına nereyi yazacağız acaba fatura no mu ettn mi aklım karıştıda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,013
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom