Neler Yeni

asus rog keris mouse kullanırken bi andan donuyor

mehmetst3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Tüysüz
asus rog keris mouse kullanırken bi andan donuyor mouse ışıkları hala yanıyor sensörün ışığı hala yanıyor ama imleç hareket etmiyor mouse u çıkar tak yapınca düzeliyor bunu çözmenin bi yolu var mı

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökberk Okçu
asus rog keris mouse kullanırken bi andan donuyor mouse ışıkları hala yanıyor sensörün ışığı hala yanıyor ama imleç hareket etmiyor mouse u çıkar tak yapınca düzeliyor bunu çözmenin bi yolu var mı
Rez, aynı sorun bende de var dostum.Fareyi alalı 6 ay oldu olmadı saçmalık resmen.

Son düzenleme:

cengizhmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengiz Hamit
Hocam aynı sorun geçen hafta başıma geldi servise gönderdim sorun yok demişler

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ömer
Hocam aynı sorun geçen hafta başıma geldi servise gönderdim sorun yok demişler
sonuç ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rez, aynı sorun bende de var dostum.Fareyi alalı 6 ay oldu olmadı saçmalık resmen.
Kanki düzelttin mi naptın??

Kral sen bir şey yaptın mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ömer

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Gökberk Okçu
Ben de garantiye göndermeye gidiyorum şimdi sorun neydi senin?

Sıfırını gönderirlerse ne yapmalıyım?
Mouse algılamayı kesip duruyordu, kabloda kırılma vardı. Garantiden sıfır ürün gelirse kullanmaya başlasan aynı sorun tekrarlayacaktır diye düşünüyorum, ben satmaya karar verdim kutusunu açmayıp.

Top Bottom