Neler Yeni

Asus rog laptop overclock

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Çelik
İyi aksamlar. Asus rog laptopumda overclock yapmak istiyorum ama cpu ve gpu ayarlarını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kafama göre biseyler denedim ama oyun çöktü veya pc mavi ekran verdi. Fotoğrafları bıraktım acaba ekran kartını eskitmeden en iyi performansı alabileceğim ayar nedir?

Ekler

• 20230407_214957.jpg
    20230407_214957.jpg
    2.6 MB · Hit: 22
  • 20230407_214949.jpg
    20230407_214949.jpg
    2.9 MB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
İyi aksamlar. Asus rog laptopumda overclock yapmak istiyorum ama cpu ve gpu ayarlarını nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kafama göre biseyler denedim ama oyun çöktü veya pc mavi ekran verdi. Fotoğrafları bıraktım acaba ekran kartını eskitmeden en iyi performansı alabileceğim ayar nedir?
Turbo mod a alınca işlemci oc moduna giriyor. Ama ekran kartı için varsa onu bilmiyorum ben de yerimi alayım burada bilen olursa bana da faydalı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turbo mod a alınca işlemci oc moduna giriyor. Ama ekran kartı için varsa onu bilmiyorum ben de yerimi alayım burada bilen olursa bana da faydalı olur
Bana turbo modu aşırı gereksiz denmişti bana da öyle geliyor zaten pek bi performans farkı almıyorum performans modu ile turbo modu arasında ama ekran kartına güzel bi overclock aşırı iyi olur gibime geliyor.

xxsay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
mert
msi afterburner ile ekran kartına oc yapabilirsiniz ama max 5 fps ekler
daha fazlası laptoplarda mavi ekran oluyor maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Bana turbo modu aşırı gereksiz denmişti bana da öyle geliyor zaten pek bi performans farkı almıyorum performans modu ile turbo modu arasında ama ekran kartına güzel bi overclock aşırı iyi olur gibime geliyor.
İşlemci gücü isteyen uygulama vs oyunlarda turbo modu bir tık daha iyi gibi geldi bana

Top Bottom