Neler Yeni

Asus ROG Strix A15 kronik sorunlu mu?

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-dos-15-6-fhd-notebook-fiyati,1929210962.html bu laptop ilgimi çekiyor ancak kronik sorunları olduğu söyleniyor yardımcı olur musunuz?
Aynı laptopun rtx 3050ti olanını kullanıyorum. 1 hafta oldu alalı. Almadan önce bende tedirgindim ama Asusa bir güvenim vardı. Aynı fiyatlarda acer nitro 5 hp victus gibi laptoplar vardı. Özellikleri benim içim iyiydi ama ben kasa kalitesinede çok onem veriyorum mağazada gittim baktım ve acer lenovo gibi laptoplardan o an uzak durmam gerektiğini anladım. Monster excalibur gibi sobalari hiç saymıyorum bile. Hp victus daha alımlı duruyordu ama ben bu fiyatlarda plastik almam istemezdim ve eskiden beri hp'nin bilgisayarlarını beğenmiyorum o yüzden asus aldım. Gerçekten kalitesini sonuna kadar hissettiriyor. Bazılarında ışık sızması sorunu varmış ama bende öyle birsey yok 2 hafta oldu nerdeyse aşırı derecede memnunum. Bilgisayarın özelliklerinin tam hakkını veremedim ama gerçekten gönül rahatlığı ile alınabilecek bir laptop. Laptop fazla iz bırakıyor ondan rahatsızım sadece başka bir sorunum yok. Birde 512 gb olanı almıştım ben 512 gb yetersiz kalıyor en az 1tb kullanmak lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Ömer Yiğit Çağlarer
Instagram
omeryigitcaglarer
Steam
RŌNIN 【 浪人 】
Discord
omeryigitcaglarer#2870
rog g15 modelini kullanıyorum, benzer tasarımları var ve ortak asus kalitesi, bence gayet iyi cihazlar tuf ve rog serisi özellikle 2022 de tuf serisi toparlandı

Xeary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Sinan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rog g15 modelini kullanıyorum, benzer tasarımları var ve ortak asus kalitesi, bence gayet iyi cihazlar tuf ve rog serisi özellikle 2022 de tuf serisi toparlandı
Ekran kartı 140 watt olmasına rağmen tam gücü çekemediği söyleniyor

Can...

80+ Platinum
Ekran kartı 140 watt olmasına rağmen tam gücü çekemediği söyleniyor
onu bır arakdaşta duydum fps sürekli düşüyor olması gereken kadar alamıyorum dıyodu 3050ti modelde ryzen 7 4800 h var

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
asus leptop muhabbeti dönünce aklıma onur babacanın videosu gelıyor hep

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Asus laptoplarinin bildiğim tek kronik sorunu var; klavye boyası çıkabiliyor.
Anında olan bir şey değil ama tuşların tasarımı ve boyası biraz daha özen istiyor belli ki.
Onun dışında ciddi bir sorun yok diye biliyorum; plastik te olsa tok ve katı bir tasarımı var. Lcd ekranlarda bazen ışık sızması oluyor ama bu her lcd ekranın makus kaderi, miniLED yada OLED ekran olmadığı sürece bu sorunlar olacaktır.

FliQAdnan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Adnan
Aynı laptopun rtx 3050ti olanını kullanıyorum. 1 hafta oldu alalı. Almadan önce bende tedirgindim ama Asusa bir güvenim vardı. Aynı fiyatlarda acer nitro 5 hp victus gibi laptoplar vardı. Özellikleri benim içim iyiydi ama ben kasa kalitesinede çok onem veriyorum mağazada gittim baktım ve acer lenovo gibi laptoplardan o an uzak durmam gerektiğini anladım. Monster excalibur gibi sobalari hiç saymıyorum bile. Hp victus daha alımlı duruyordu ama ben bu fiyatlarda plastik almam istemezdim ve eskiden beri hp'nin bilgisayarlarını beğenmiyorum o yüzden asus aldım. Gerçekten kalitesini sonuna kadar hissettiriyor. Bazılarında ışık sızması sorunu varmış ama bende öyle birsey yok 2 hafta oldu nerdeyse aşırı derecede memnunum. Bilgisayarın özelliklerinin tam hakkını veremedim ama gerçekten gönül rahatlığı ile alınabilecek bir laptop. Laptop fazla iz bırakıyor ondan rahatsızım sadece başka bir sorunum yok. Birde 512 gb olanı almıştım ben 512 gb yetersiz kalıyor en az 1tb kullanmak lazim
Asus'un üst segement modelleri ile acer nitroyu,lenovo ideapad'i kıyaslamak zaten saçma olur arada 10-15bintl fark oluyor aynı özelliklerideki laptoplarda. Kıyaslama yaparken asus tuf ile acer nitroyu kıyaslarsnı aynı fiyat segmentinde iksininde pek farkı olmuyor.

Top Bottom