Neler Yeni

Asus TUF A15 alınır mı?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mert Aksu
Dostum Teknorya’dan legion 5 PRO rtx3060 ryzen 7 6800H alacaktım fakat satıcıyla ilgili hiç iyi yorumlar okumadım, bana 30-40 bin TL arası laptop önerisinde bulunabilir misin ya gerçekten pek anlamıyorum garantili kayıtlı kuyutlu falan
eve geçince bir kontrol ediyim atiyim dostum

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
ekranından tutun soğutmasına kadar arızalı bir ürün. monster kendisi yapmıyor yurtdışından parça alıp toplayıp monster adından satıyor. üstelik garanti süresince sayısızca arıza çıkarıyor. garanti bitince de ilk arızada çöp oluyor. monster almayın, aldırmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

markayı kötülemek gibi bir durum yok ama şuanki ve bundan önceki ürünleri gerçekten sorunlu olduğu için alınmaması gerektiğini düşünüyorum. uzun kullanımda sorun yaşayacağına adım kadar eminim.

2 yıl önce bir video görmüştüm. Monster almayın pişman olursun dediler, en güzel pişmanlığım cart curt adında bir video. 4 ay önce tekrar denk geldim aynı videoya fakat video başlığı (Pişman Oldum) diye değiştirilmişti.
Yani biraz şans işi var ama kullananlardan bir o kadar da memnun olan var. Benim 3 yıl oldu alalı son derece memnunum . Bakımlarını yaptığınız sürece bir sorun yaşamıyorsunuz. Ama 3 kere değişime giden arkadaşlarım da yok değil. Biraz şans işi ama Kesinlikle alınmaz da denmez sonuçta büyük ekranlı modelleri 10k TL fiyat farkıyla satmıyorlar. Veya MSI ASUS gibi 45w koyup cimrilik yapmıyor marka. Aynı fiyata MAX Watt değerlerini veriyor. Eğer çok sıkıntılı bir model değilse alınabilir. Beğenmezseniz iade edersiniz. Diğer markalara göre daha çok sorun çıkardığı oluyor o konuda haklısınız.

MESAJI ALINTALMAYIN ARKADAŞ BAŞKASININ KONUSUNDA BAŞKA SORU SORUNCA MESAJLAR KARIŞIYOR FORUM KURALLARINA UYGUN DEĞİL.

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL

TİTAN.

80+ Platinum
hocam bu önerdiğin msi ı denedim çokta iyi değil, ısınıyor bi kere daha sonra adaptör yetersiz daha sonra batarya berbat
asusunda adaptör yetersin 240w geliyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir
oyuncu bilgisayarı bataryadan ne bekleyebilirsin ki
kaç derecelere çıkyor sıcaklık

serhat94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serhat
Ryzen 7 7735HS + RTX 4060 Tuf cihazım var. En baba oyunda bile Ultimate + Turbo modda Mux Switch aktif şekilde toplam tüketim 150W'ı bulmuyor. 240W'ı nasıl yettiremiyorsun hocam? GPU 100W çekiyor bende ancak 100W ile 140W arasında FPS farkı olmadığından hiç ellemiyorum.
Yanlış anlama bilmediğimden soruyorum 100w ile 140w arasında fps farkı nasıl olmuyor

Exel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Exel

kendi videom

Bilmiyorum ben kendi elimde test ettim, tam güçte beslemeye yetmiyor.
Anladım başka cihaz önerme şansın var mı acaba yani ileride güncelleme yaparken sorun yaşamak istemiyorum bu yüzden ddr5 ve güncel nesil bir işlemci kullanmak istiyorum. Bunun dışında 4070 olursa güzel olur diye düşünüyorum butcem 50000 ama +-5k oynayabilir o problem değil.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Anladım başka cihaz önerme şansın var mı acaba yani ileride güncelleme yaparken sorun yaşamak istemiyorum bu yüzden ddr5 ve güncel nesil bir işlemci kullanmak istiyorum. Bunun dışında 4070 olursa güzel olur diye düşünüyorum butcem 50000 ama +-5k oynayabilir o problem değil.
Şun piyasada bu fiyatlara alınacak tek cihaz Omen, umarım artık lenovo veacer de düzgün şeyler üretir onları da öneririz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,594
İsim
Bilal Tepe

kendi videom

Bilmiyorum ben kendi elimde test ettim, tam güçte beslemeye yetmiyor.
Zephyrus başlı başına bir sorun zaten i7 13650hx 4070 Asus rog laptop adaptörü de 250w miydi neydi bende vardı sattım bataryası hiç dusmuyordu

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Ömer Murat KARACA
Yanlış anlama bilmediğimden soruyorum 100w ile 140w arasında fps farkı nasıl olmuyor
4000 serisi kartlarda 4050-4060-4070'lerde fark oluşmuyor hocsm 100w üstündeki hiçbir değerde fark yok. Forumda bununla ilgili konular açılmıştı.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Nedox Bey
Hocam onun hakkında tam bir bilgim yok ama mesela Lenovolarda da aynı durum var 140w 4060 var ama max 100w kullanıyor kilit var gibi

Şun piyasada bu fiyatlara alınacak tek cihaz Omen, umarım artık lenovo veacer de düzgün şeyler üretir onları da öneririz
lenovo alınır ama TR'ye gelmiyor ürünleri

Top Bottom