Neler Yeni

Asus TUF Gaming A15 FA507NU Kullanıcıları İçin | Ana Başlık

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Süleyman Toy
Cihazi kullanan arkadaşlar, ben cihazı bayramdan sonra kuracağım da, windows 'u kurduktan sonra windows update ve Armoury Crate programını kurup mux switch aktifleştirmekten başka yapılacak ne var acaba, bios update'i en kolay nasıl yapalım, armoury crate programından başka program falan kuracak mıyız acaba?

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Cihazi kullanan arkadaşlar, ben cihazı bayramdan sonra kuracağım da, windows 'u kurduktan sonra windows update ve Armoury Crate programını kurup mux switch aktifleştirmekten başka yapılacak ne var acaba, bios update'i en kolay nasıl yapalım, armoury crate programından başka program falan kuracak mıyız acaba?
Bios güncellemeyi MyAsus programı kendisi yapıyor. Aynı şekilde ünlem olan sürücü varsa onları da indirmene yardımcı oluyor. Armoury Crate yanında mutlaka MyAsus da kur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Caner
Hocam çözebildiniz mi? Ben de aynı sorun var...
Çözemedim halen maalesef öğlenden beri Asus tan da dönüş olmadı bayram tatili girdi araya bakalım napcaz kurcalamaya devam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bluetooth driverı nı da forumda ki linkten kuracaksın 18. Sayfada var bulamazsan mail yaz göndeririz

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
GTA 5 Ultra MSA2 ayarda Benchmark testi yaptım. 75W geçmiyor ekran kartı. Bir de mux açık olmasına rağmen dahili gpu da Watt ve sıcaklık değeri var ama kullanım sıfır gözüküyor. Anlamadım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BATUHAN
Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşıyorum oyunda ekran kartı degismiyor ve valorant çok fena kasıyor menüde çözen varsa yardımcı olabilir mi hangi ayarı yapmamız gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet yilmaz
Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşıyorum oyunda ekran kartı degismiyor ve valorant çok fena kasıyor menüde çözen varsa yardımcı olabilir mi hangi ayarı yapmamız gerekiyor
Arada takiliyor yazilim ama ultrada kesin grciyor ya da yeniden baslatip girince.

hummed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet tanrıkulu
Hocam geforce experians a girin oradan 2.0 var batarya modu onları kapatmanız lazım

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
GTA 5 Ultra MSA2 ayarda Benchmark testi yaptım. 75W geçmiyor ekran kartı. Bir de mux açık olmasına rağmen dahili gpu da Watt ve sıcaklık değeri var ama kullanım sıfır gözüküyor. Anlamadım.

Turbo moduna aldınız mı hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Caner
Hocam geforce experians a girin oradan 2.0 var batarya modu onları kapatmanız lazım
Bu dediğiniz yeri bulamadım ama SS atma şansınız var mı? Ekran 64 Hz gözükmesi normal mi 🙄

Ekler

• 16820695830921801287289518341523.jpg
    16820695830921801287289518341523.jpg
    2.2 MB · Hit: 73

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Turbo moduna aldınız mı hocam
Aldım hocam. Turbo modda sadece fanlar hızlanıyor bileşenler daha soğuk çalışıyor bence. W değerinde bir değişme görmedim. Düşük W ile çalışma yeni 4000 serilerinin hepsinde var galiba. İlerde yazılım ile Max TGP çıkmasını sağlayabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver bosterden güncelle 144 Hz oluyor
Çok sakıncalı bir program driver booster. Öyle ekstra driver yükleme yazılımı kullanmaya gerek yok. MyAsus programı yetiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom