Neler Yeni

Asus TUF Gaming A15 FA507NU Kullanıcıları İçin | Ana Başlık

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Aldım hocam. Turbo modda sadece fanlar hızlanıyor bileşenler daha soğuk çalışıyor bence. W değerinde bir değişme görmedim. Düşük W ile çalışma yeni 4000 serilerinin hepsinde var galiba. İlerde yazılım ile Max TGP çıkmasını sağlayabilirler.
Bende performans modunda gpu 80w ile sı ırlandırılıyor. Turbo da max watta kadar çıkıyor.

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Hiçbir oyunda görmüyor.
Turbo moda alıp Furmark testi yaptım HwMonitor'den Watt değerine baktım 140W görüyor o şekilde. 135-140 arasında geziyor.

Furmark Test.png

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar

kralmali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Ali Yosunkaya
arkadaşlar ram kiti aldığımdan içinden çıkan 8gb ram i satıyorum 500 lira

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Bizde de öyle ayarlanıyor. Ama hangi oyunda 140 değerini görebildin merak ettim.
Gpum 100+20w. Sessiz modda max 60w, performansta 80,turboda da ortalama 105 anlık olarakta 125w kadar çıkabiliyor.

hummed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet tanrıkulu
Aldım hocam. Turbo modda sadece fanlar hızlanıyor bileşenler daha soğuk çalışıyor bence. W değerinde bir değişme görmedim. Düşük W ile çalışma yeni 4000 serilerinin hepsinde var galiba. İlerde yazılım ile Max TGP çıkmasını sağlayabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sakıncalı bir program driver booster. Öyle ekstra driver yükleme yazılımı kullanmaya gerek yok. MyAsus programı yetiyor.
Malesef ekran 144hz olmuyor mu Asus ile ve zararı yok driver boosterin özel kurul diyip sadece driver boosteri kurun her yazılım güncel olunca kapatıp açın sonra driver boosteri silin bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir konuda sorunu olan discord dan elimden geldiği kadar yardımcı olurum .

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar

metro7881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin
Dediğin siteden şimdi yaptım herhangi bir sızma vs yok gündüz olduğu için yansıma sadece dikkatlice baktım bir sorun yok
Hocam max ışık seviyesinde yaptınız değil mi , ışık sızması benim en büyük takıntım geçen hafta aldığım acer i bu yüzden iade ettim.

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Hocam max ışık seviyesinde yaptınız değil mi , ışık sızması benim en büyük takıntım geçen hafta aldığım acer i bu yüzden iade ettim.
Ekranın sol altından sızma var bende. Ama IPS panellerin doğasında olduğunu düşünüyorum bunun. Sızma olmayan var mı?

Top Bottom