Neler Yeni

Asus TUF Gaming A15 FA507NU Kullanıcıları İçin | Ana Başlık

metro7881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin
Ekranın sol altından sızma var bende. Ama IPS panellerin doğasında olduğunu düşünüyorum bunun. Sızma olmayan var mı?
hocam normalde olmaması lazım ama dedikleri gibi ıps panellerde bu sorun kronik ben gıcık olduğum durum böyle olmayan pclerde mevcut dolayısıyla benim pc de cıkması gibi bir durumu rahatsız ediyor. Daha pc gelmedi ama bu seferde cıkarsa artık iade etmicem bıktım yani :) gözünüzü cok alıcak şekilde gözükmüyorsa sorun değil ama benim acerde hem bulutlanma hemde sızma vardı iade ettim

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
hocam normalde olmaması lazım ama dedikleri gibi ıps panellerde bu sorun kronik ben gıcık olduğum durum böyle olmayan pclerde mevcut dolayısıyla benim pc de cıkması gibi bir durumu rahatsız ediyor. Daha pc gelmedi ama bu seferde cıkarsa artık iade etmicem bıktım yani :) gözünüzü cok alıcak şekilde gözükmüyorsa sorun değil ama benim acerde hem bulutlanma hemde sızma vardı iade ettim
Ekran bana çok kaliteli geldi. Bilmiyorum belki çok kötü ekranlardan geldiğim için de olabilir :sneaky: sRGB %100 olması da etkili tabi. Ekran sızma yapması konusunda ise bu modelin üst segmenti olan Legion gibi bir modelde bile sızma olduğunu gördüm. Kullanımda bu sızma belli olmuyor. Simsiyah bir ekran geldiğinde ancak o zaman belli olur :giggle:

metro7881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin
Ekran bana çok kaliteli geldi. Bilmiyorum belki çok kötü ekranlardan geldiğim için de olabilir :sneaky: sRGB %100 olması da etkili tabi. Ekran sızma yapması konusunda ise bu modelin üst segmenti olan Legion gibi bir modelde bile sızma olduğunu gördüm. Kullanımda bu sızma belli olmuyor. Simsiyah bir ekran geldiğinde ancak o zaman belli olur :giggle:
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın benimde gelecek yalnız kurulum biraz uğrastırıyor bakalım direk win 11 kurup beklicem acerde hiç driver sorunu yasamadım ama asusun çok büyük eksikliği bu , diğer forumlarda da takip ediyorum bayağı kişi kurulum ve sonrasında problem yasamıs cihazı oturtmak için uğraştıracak gibi gözüküyor

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın benimde gelecek yalnız kurulum biraz uğrastırıyor bakalım direk win 11 kurup beklicem acerde hiç driver sorunu yasamadım ama asusun çok büyük eksikliği bu , diğer forumlarda da takip ediyorum bayağı kişi kurulum ve sonrasında problem yasamıs cihazı oturtmak için uğraştıracak gibi gözüküyor
Bu laptopda driver sorunu hiç yaşamadım. Yaşayanlar nasıl yaşıyor da anlamadım. Hepimize aynı cihaz geliyor. Win11 yükledikten sonra ilk olarak MyAsus kurup oradan zaten driverlar indirilip kurulabiliyor ve BIOS güncellemesi tek tıkla yapılabiliyor. Win11 bluetooth dışında tüm driverları kendisi kurdu bu arada bana sadece MyAsus üzerinden bluetooth driverını indirip kurmak kaldı o da 1 dakikamı falan aldı. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet yilmaz
Gpum 100+20w. Sessiz modda max 60w, performansta 80,turboda da ortalama 105 anlık olarakta 125w kadar çıkabili

Gpum 100+20w. Sessiz modda max 60w, performansta 80,turboda da ortalama 105 anlık olarakta 125w kadar çıkabiliyor.
Yabancı youtube incelemesinde normalde 140w oldugunu ama nvdianin nedense "oyunlarda" 140w ye cikmasini sinirladigini soylemisler. Tamamen nvdia buna sebepmis.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ferhat Karakoç
GPN teknoloji ile alan var mı acaba ? Kendilerine ürün ulaştı mı?

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Win11 kuranlar 5 Ghz wifi ağına bağlanırken sorun yaşıyor mu? Bende 2.4 sorunsuz bağlanıyor ama 5 Ghz "bu ağa bağlanılamıyor" hatası veriyor.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
arkadaslar cihaz bugun elıme ulastı. w11 kurulumu ve ekran kartı drıver kurulumunu sorunsuz yaptım suana kadar yuklenmeyen herhangi bir driver yok. otomatık bıos update ı de kendısı yaptı. bu andan ıtıbaren yapmamız gerekn baska neler var bilgi verirmisinz?

Segudas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yunus Gülal
arkadaslar cihaz bugun elıme ulastı. w11 kurulumu ve ekran kartı drıver kurulumunu sorunsuz yaptım suana kadar yuklenmeyen herhangi bir driver yok. otomatık bıos update ı de kendısı yaptı. bu andan ıtıbaren yapmamız gerekn baska neler var bilgi verirmisinz?
Bt driverı kendi yüklemiyor bitek onu yüklesen yeterli.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

crimeboss