Neler Yeni

Asus TUF Gaming A15 FA507NU Kullanıcıları İçin | Ana Başlık

Rancue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fatih
Alanlar memnun mu önerir misiniz ? (okudum baya bir konu ve mesaj sadece kullananlardan geri dönüş almak istiyorum mümkünse)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alanlar memnun mu önerir misiniz ? (okudum baya bir konu ve mesaj sadece kullananlardan geri dönüş almak istiyorum mümkünse)
dün 22.999 dü gpn sitesinde bugün 23.500 yapmışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet yilmaz

Memnunum fiyatina gore 3050 ekran karti ddr4 ram falan kabullenmistim 4050 ler cok pahaliydi cunku. Yeni ekran kartlarini guzel yapmislar serin de epey. Beni en cok asus kalitesi ve yenilenen ekran kalitesi etkiledi. Victuslari beğenemedin nedense ucuzlar ama ekran sallanmasi ve goruntu kalitesi cok dusuk.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Doğuş Akyürek

Ben 2 gündür kullanıyorum fiyatına göre güzel laptop hocam. İşlemci genel olarak sıcak çalışıyor ama klavye üzerinde çok rahatsız etmiyor. Sıcak çalışmasının sonucu olarak gürültülü fan sesi var. İyi yönünden bakarsak işlemci sıcak olmasına rağmen performansını düşürmüyor. Yaptığım testleri aşşağıya ekliyorum. Turbo mod ve ultimate aktif şekilde yaptım.

Ekler

• 3d mark.jpg
    3d mark.jpg
    226.4 KB · Hit: 64
  • 3d mark-2.jpg
    3d mark-2.jpg
    187.8 KB · Hit: 62
  • CİNEBECH.jpg
    CİNEBECH.jpg
    369.5 KB · Hit: 68
  • FURMARK.jpg
    FURMARK.jpg
    324.8 KB · Hit: 66
  • ssd hız testi.jpg
    ssd hız testi.jpg
    80.2 KB · Hit: 68

Rancue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fatih
Ben 2 gündür kullanıyorum fiyatına göre güzel laptop hocam. İşlemci genel olarak sıcak çalışıyor ama klavye üzerinde çok rahatsız etmiyor. Sıcak çalışmasının sonucu olarak gürültülü fan sesi var. İyi yönünden bakarsak işlemci sıcak olmasına rağmen performansını düşürmüyor. Yaptığım testleri aşşağıya ekliyorum. Turbo mod ve ultimate aktif şekilde yaptım.
teşekkür ederim dostum satın aldım bugün hayırlısıyla gelince ben de bakacağım

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Doğuş Akyürek
teşekkür ederim dostum satın aldım bugün hayırlısıyla gelince ben de bakacağım
Hayırlı olsun hocam +8gb daha eklemeyi ihmal etmeyin üstünde ki ram yetersiz kalıyor.

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
İçinden çıkan Ram'i satmaya karar verdim.
İstanbul-Beyoğlu bölgesinden elden alınabilir.
500 TL.

Son düzenleme:

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Bu arada dediginiz gibi cihaz ısınıyor ama bu ısıyı kullanıcıya Vermiyor

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Doğuş Akyürek
Bu arada dediginiz gibi cihaz ısınıyor ama bu ısıyı kullanıcıya Vermiyor
Yük altında fan sesi gereksiz fazla çıkıyor gibi hocam. Bu segmentte başka laptop deneyimleyemediğim için eminde olmadım.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Yük altında fan sesi gereksiz fazla çıkıyor gibi hocam. Bu segmentte başka laptop deneyimleyemediğim için eminde olmadım.
klasik laptop dostum. gayet normal. acer nitro kullandım 3060 lı 12700h lı model. sanki ucak motoru :D

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Ürün üzerinde ki samsung ile sıkıntısız çalışıyor mu hocam ? Harbiden iyi fiyatmış
Sıkıntısız çalışır bence. Ne olabilir ki en kötü. Çok az fark edilmeyecek kadar performans kaybı. O da 5-8 fps falan yani. He kötünün de en kötüsü olursa 30 gün içinde amazon'a iade olur.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Doğuş Akyürek
Sıkıntısız çalışır bence. Ne olabilir ki en kötü. Çok az fark edilmeyecek kadar performans kaybı. O da 5-8 fps falan yani. He kötünün de en kötüsü olursa 30 gün içinde amazon'a iade olur.
Muhtemelen sıkıntısız olur gibi hocam özellikler birebir aynı duruyor. Haber için teşekkürler :)

Top Bottom