Neler Yeni

ASUS TUF Gaming A15 FPS sorunu

FETTAHD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed Fettah Demirel
Tamamdır. RAM olayı dışında FPS arttırmak için bir şeyler yapmak gerekiyor mu Armoury Crate uygulamasında falan ya da Windows içinde?
MUX açmıştım bir tek.
Sen bi rami arttır. Zaten başka yollarla ilgilenmene gerek kalmaz. İşlemcin iyi kartın iyi. Ramide yukseltcen oda iyi. Senin için FPS arttırmalik bir şey yok

kornstyla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Anıl Koç
Sen bi rami arttır. Zaten başka yollarla ilgilenmene gerek kalmaz. İşlemcin iyi kartın iyi. Ramide yukseltcen oda iyi. Senin için FPS arttırmalik bir şey yok
Umarım düzelir çok hayal kırıklığına uğradım 150 FPS Valorant ile karşılaşınca.

FETTAHD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed Fettah Demirel
Tamamdır teşekkürler.
Bu arada Asus almışken şöyle bir avantajı var. Aldıktan birkaç ay sonra falan cihaz ısınıyor diye servise yolla. Termal macun bakım vs. Beleşe geliyor. Normalde 400tl falandı galiba. Bunuda unutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım düzelir çok hayal kırıklığına uğradım 150 FPS Valorant ile karşılaşınca.
Rahat ol

kornstyla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Anıl Koç
Bu arada Asus almışken şöyle bir avantajı var. Aldıktan birkaç ay sonra falan cihaz ısınıyor diye servise yolla. Termal macun bakım vs. Beleşe geliyor. Normalde 400tl falandı galiba. Bunuda unutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rahat ol
Oha o baya iyimiş bilgisayarcılara vermek istemiyordum mahvediyolar.

PNSHER

80+
Hep önerdikleri bir RAM var muhtemelen onu alacağım ama yine de sorayım size. Sadece Mhz ve Cl değerine bakıp alabilirim demi bakmam gereken başka bir şey var mı?

Sıfırlanma sorun değil benim bahsettiğim bu laptopın driverları sadece Windows 11 ile uyumlu diye bir kaç yorum görmüştüm daha öncesinde. O sorun yaratır mı?
cihazın win 10 için driver desteği yok. mecbur 11 kurmanız gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,451
Üyeler
146,719
Son üye
Minv
Top Bottom