Neler Yeni

Asus Tuf M5 Oyuncu Mouse

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Dostum boyut olarak aynılar zaten, şekil olarak biraz farklılıkları var, sensör olarak da yakınlar zaten. Daha göründüğü için ve yazılımı daha çok hoşuma gittiği için G102 Prodigy seçerdim ben, 2.5 yıl kullandım zaten :D.
Gerçi TUF M5'in de mousepad şeysi var, o da olabilir.

LahmatsuDcr

80+ Silver
Bence g102 al 2 yıldır kullanılıyorum. Memnunum da güzel bir mouse.

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Dostum boyut olarak aynılar zaten, şekil olarak biraz farklılıkları var, sensör olarak da yakınlar zaten. Daha göründüğü için ve yazılımı daha çok hoşuma gittiği için G102 Prodigy seçerdim ben, 2.5 yıl kullandım zaten :D.
Gerçi TUF M5'in de mousepad şeysi var, o da olabilir.
İyi bayramlar dostum G102 prodigy bende kullandım gerçekten hissiyatlı mouse :) Fakat geçenlerde itopyadan Asus tuf m5 mouse siparişi girdik arkadaşa mouse geldi mouse pad oldukça kaliteli mouseda kaliteli ben 2 si arasında tercih demem fakat 2 mouseda aynı özellikleri taşıyor.

kaankync_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kaan Koyuncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi bayramlar dostum G102 prodigy bende kullandım gerçekten hissiyatlı mouse :) Fakat geçenlerde itopyadan Asus tuf m5 mouse siparişi girdik arkadaşa mouse geldi mouse pad oldukça kaliteli mouseda kaliteli ben 2 si arasında tercih demem fakat 2 mouseda aynı özellikleri taşıyor.
Size de hayırlı bayrmlşar mouse pad in boyutu nedir acba??

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
30x40 cm olarak geliyor yeterince ideal bir mousepad boyutu

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
tuf gaming m5 aldım 3 gün önce geldi gayet menunum mausepad da güzel öneririm

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ahmetmuratates
Top Bottom