Neler Yeni

ATK Blazing Sky F1 alınır mı?

ssynt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Yılmaz
bıttı herhalde o kampnya
image.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Salih İdris Can
Bende Darmoshark M3s Pro almak istiyordum. Beyazı bitmiş. Sonradan baktım R1 pro 2200 onu alayım dedim. Şimdi 8k dongle hediyeli olduğunu görünce x1 pro alıcam bende galiba.
X1 serisi varken Darmoshark almak mantıksız ama shape ve renk olarak almak istersen o farkli ben sade renklerden sıkıldığım için Gri olan Darmoshark m3s aldım çok memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit
Hocam bence Sky X1 alın. Pro Max modelini satın aldım ben, şu an stokta yok biri 3 hafta önce satın almış hiç kullanmamış 2500 liraya verdi bana. Önceki mousem VGN Dragonfly Pro Max modeliydi onu rafa kaldırıp SKY X1 Pro Max kullanıyorum şu an. Gerek sensör, gerek 8K dongle olması zaten fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Batu
@2xYam @ssynt @yigitbolukbasi nasıl memnunmusunuz bende x1 pro ile f1 pro arasında kaldım gıcırdama sorunu var diyolar doğrumu başka bir sıkıntı yaşadınızmı teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@bysalihidriscan bende m3 pro yada m3s pro bakmıştım onlar nasıldır

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
İsmail Erdem Konyar
@2xYam @ssynt @yigitbolukbasi nasıl memnunmusunuz bende x1 pro ile f1 pro arasında kaldım gıcırdama sorunu var diyolar doğrumu başka bir sıkıntı yaşadınızmı teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@bysalihidriscan bende m3 pro yada m3s pro bakmıştım onlar nasıldır
Ben daha almadım ama X1 Pro’nun 8k dongle hediyesi devam ediyormuş o yüzden bence daha mantıklı onu almak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,466
Üyeler
157,076
Son üye
CanDeniz1
Top Bottom