Neler Yeni

Attack shark X3 alınır mı

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
Bütçe
1000
Bütçem kısıtlı, 1k civarı. Gönül isterdi delux m800 ultra almak ancak pahalı ve daha ram, monitör standı vs almam lazım. Deathadder V2 mini kullanıyorum ve wirelesse geçmek için X3'e bakıyordum, V2 mini ile aynı kaliteyi verir mi?

Crespo27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ABUZER KÖMÜRCÜ
Bütçem kısıtlı, 1k civarı. Gönül isterdi delux m800 ultra almak ancak pahalı ve daha ram, monitör standı vs almam lazım. Deathadder V2 mini kullanıyorum ve wirelesse geçmek için X3'e bakıyordum, V2 mini ile aynı kaliteyi verir mi?
ekım ayından berı kullanıyorum çok memnunum istersen dc ver ıstedıgın soruları cevaplayayım

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kafam çok karışık MCU'su yüzünden. V2 mini kalitesi versin ama wireless olsun yeter onu istiyorum sadece.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Selim
Skatezi dandik benimki kaymisti kullana kullana, mcudan yana şikayetim olmadı. Ali'den Tiger ice v2 skatez aldım nokta şeklinde 8 adet uyguladım misler gibi kullanıyorum. Başta razer kalitesinde geliyor ama uzun süre x3 kullanıp tekrar razer geçince o mat kaplamanın scrollun kalitesini anlıyorsun. Ama bu fiyata boyle kablosuz bulamaannn.:widepeepo:

Top Bottom