Neler Yeni

Axess Gold Yıllık Faiz alıyor mu?

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
İyi günler direk konuya gireceğim günü birlik işe girmiştim bana paramı maaş hesabı olarak vereceklerini bu yüzden akbank ulus hesabı açacaklarını ve bu yüzden akbanka gidip kartı almamı istediler bende okeyledim ve kartı aldım kartı alırken hem banka kartı hemde axess kredi kartı verdiler. Bu kart yıllık aidat alır mı benden?

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
İyi günler direk konuya gireceğim günü birlik işe girmiştim bana paramı maaş hesabı olarak vereceklerini bu yüzden akbank ulus hesabı açacaklarını ve bu yüzden akbanka gidip kartı almamı istediler bende okeyledim ve kartı aldım kartı alırken hem banka kartı hemde axess kredi kartı verdiler. Bu kart yıllık aidat alır mı benden?
Maaş hesabı ise aidat ücreti almıyor.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Akbank alıyor itiraz ediyorsun yaptığın harcamaya göre yarısını veya tamamını ödüyor sırf unutup arada kaynadığı için kapattım

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eren Akgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aidat ücreti almazlar rahat olunuz
Teşekkür ederim üniversite zamanı lazım olur içim rahat etti

Mesaj otomatik birleştirildi:

Akbank alıyor itiraz ediyorsun yaptığın harcamaya göre yarısını veya tamamını ödüyor sırf unutup arada kaynadığı için kapattım
Hocam bilemedim şimdi arkadaşıma sordum 1 seneyi geçmiş ve hiç para çekmemiş

Drsağbırakmayan

80+ Bronze

Ben maaş müşterisi olduğum zamanlarda ve maaşımı başka banka ile anlaştığımızda devamlı aidat kestiler 2 senedir kredi kartım kapalı son yıllar değişiklik olduysa bilgim yok

Yılın son ayı veya yılın ilk ayı devamlı yansıyordu direk uygulamadan itiraz ediyordum çip para veya ücreti geri iade ediyorlardı.

Bankaya ara sor hatta uygulamadan müşteri hizmetleri ile yazışarak sor en doğrusu öyle

Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,603
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

hocam o kartta yıllık kart ücreti 600 TL mi ne iptal edin isterseniz çekiyor çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,261
Üyeler
143,113
Son üye
hebelemen
Top Bottom