Neler Yeni

Ayak Parmagim sistikce sisiyor

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Var mı bir gelişme hocam, sızının geçmiş olması gerekiyor. Pek yürümediyseniz şişlik de inmiş olmalı.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhabalar, Cumartesi gunu iste calisirken ayagima metal bir parca dustu. Diger parmaklarima hasar bile gelmemisken sag ayak bas parmagimda fena agri ve morluk olustu. Hemen acile gittik tabii, bizi kirmizi alana aldilar yalandan bi baktilar sonra rontgene goturduler kirik cikik yokmus. Bundan sonra parmaga bile adam akilli bakmayip 2 tane agri kesici recetesi verip yolladilar. Ayagimin uzerine basmakta zorlaniyorum + Ayak parmagim full zonkluyor. Hatta o gun sabah 7 e kadar uyuyamadim agridan resmen kotuydu, 2 tane agri kesici 3 tane jel surdum anca agri hafifledi oyle uyuyabildim. Kalktigimda parmagin yaninda sisiklik oldu tirnagimda hafif kalkiklik vardi. (Resmini aticam) Bunu normal olarak gordum ve umursamadim, 2. Gun oldu sisiklik bu sefer artmisti ama yine umursamadim cunku normal bir surec sandim, su an ise resmen balon gibi sismis durumda ve fena tedirgenlesmeye basladim. Ayak bas parmagi agrim gitti sayilir fakat sisiklik yuzunden ayakkabi vs giyemiyorum fena agri yapiyor. Acile falan gitmem lazim mi acaba?
Şu fotoğrafları spoiler kısmına koyun ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Akbulut
Var mı bir gelişme hocam, sızının geçmiş olması gerekiyor. Pek yürümediyseniz şişlik de inmiş olmalı.
Agri pazar gunu gecti fakat, hala sisiklik var. Soylenen ilaclari aldim uyguladim. Sisiklik buyumedi fakat ayakkabi giydikten sonra bir baktim kanama yapmis. O kadar sismis ki ayakkabiyi giyerken bile rahatsiz ediyor, patlayacak doye korktugum icinde hastaneye gidemiyorum gerci, makul seviyede inerse hemen doktora gidicem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu fotoğrafları spoiler kısmına koyun ya.
Spoilera nasil koyucagim konusunda hicbir bilgim yok

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,101
İsim
Mert Can Ergün
Agri pazar gunu gecti fakat, hala sisiklik var. Soylenen ilaclari aldim uyguladim. Sisiklik buyumedi fakat ayakkabi giydikten sonra bir baktim kanama yapmis. O kadar sismis ki ayakkabiyi giyerken bile rahatsiz ediyor, patlayacak doye korktugum icinde hastaneye gidemiyorum gerci, makul seviyede inerse hemen doktora gidicem.

1725450938700.png
Gözün üstünde cizgi var ona tıkla sonra resim ekleye tıkla

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER

3 temel şey risk belirtir; ağrı, sızlama, akıntı. Bu üçü bir arada değilse pek dert değildir. Kanama yapmasının sebebi de üstüne çok baskı uyguladığın içindir. Yarayı önce güzelce alkol ile temizle, kolonya ya da dezenfektan varsa onu fıslat, kremleri sürdükten sonra pansuman yapmalısın, ayağını pek kullanma diyeceğim ama yapacak bir şey yok gibi, ayakta olduğun için kan hep ayaklara birikir, eve gittiğin zaman ayaklarını hafif kaldır uzanırken.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Akbulut
3 temel şey risk belirtir; ağrı, sızlama, akıntı. Bu üçü bir arada değilse pek dert değildir. Kanama yapmasının sebebi de üstüne çok baskı uyguladığın içindir. Yarayı önce güzelce alkol ile temizle, kolonya ya da dezenfektan varsa onu fıslat, kremleri sürdükten sonra pansuman yapmalısın, ayağını pek kullanma diyeceğim ama yapacak bir şey yok gibi, ayakta olduğun için kan hep ayaklara birikir, eve gittiğin zaman ayaklarını hafif kaldır uzanırken.
hacı evdeyim işten izin aldım bir süre, zaten bu halde gidemem işe imkanı yok. evdeykende genel olarak bilgisayardayım yormamaya çalışıyorum. senin söylediğin ilaçları almak için eczaneye gittim, eve geldiğimde bir baktım oluk oluk kan akmış. Şimdi kolay kolay dışarı çıkmaya cesaret edemiyorum. Tırnak baya hassaslaşmış, sağa sola oynatıyorum bildiğin. Kan birikmiş baya birde inşallah erken zamanda biter şu çile

doktora gidin arkadaşım
Vay be akıl edememiştim sağolasın hacı

RONALDINHO

80+ Silver
hacı evdeyim işten izin aldım bir süre, zaten bu halde gidemem işe imkanı yok. evdeykende genel olarak bilgisayardayım yormamaya çalışıyorum. senin söylediğin ilaçları almak için eczaneye gittim, eve geldiğimde bir baktım oluk oluk kan akmış. Şimdi kolay kolay dışarı çıkmaya cesaret edemiyorum. Tırnak baya hassaslaşmış, sağa sola oynatıyorum bildiğin. Kan birikmiş baya birde inşallah erken zamanda biter şu çile

Vay be akıl edememiştim sağolasın hacı
''Acile falan gitmem lazim mi acaba?''
Evet lazım hacı.. ama sen gitmesen de olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,775
Üyeler
156,980
Son üye
alkink
Top Bottom