Neler Yeni

Az önce "Whatsapp başka yerden oturum açıldı" diyerek hesaptan çıktı

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Selam dostlar, Az önce "Whatsapp başka yerden oturum açıldı" diyerek hesaptan çıktı. ama telefona kod falanda gelmedi bunun sebebi ne olabilir? tedirgin oldum.

ConquerorXIV

80+ Gold
wp web olabilir

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ConquerorXIV

80+ Gold
öyle ne olduğu belirsiz yerlere telefon tc verirseniz oluyor işte geçmiş olsun

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

ConquerorXIV

80+ Gold
heheh baya komik, bayatladı artık. inşallah çözersin ne diyeyim...

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
heheh baya komik, bayatladı artık. inşallah çözersin ne diyeyim...
Asıl senin söylediklerin kendini gülünç duruma düşürüyor, yaklaşık 3 senedir kripto işindeyim ve her borsanın güvenliği konusundaki makaleleri okumadan geçmem. Devletimizin veri sızdırması daha korkutucu geliyor bana :D ne yazık ki 5 ayda bir verilerimiz uçup gidiyor. Lütfen kendini daha çok gülünç duruma düşürme bilmediğin konularda yorum yapmazsan daha yararlı olabilir. Bu forumda da 2 senedir bu tarz borsalar paylaşıyorum.

Ayrıca Konuyla ilgili sorunu da çözdüm, eski telefonumu açtığım için direkt o hesaba geçmiş yani senin attığın suçlamalarda suya düştü :(
Buna ek olarakta engelliyorum böyle altı boş iftiraları dinleyemeyeceğim XD

ConquerorXIV

80+ Gold
ne iftira atıcam. sen baya içlenmişsin yazık... engeleme karşılıklı haberin olsun hahaha

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
ne iftira atıcam. sen baya içlenmişsin yazık... engeleme karşılıklı haberin olsun hahaha
Yaşın borsaları yapmaya yetmediği için üzülme ileride sende yapabilirsin. Karşılıklı olması güzel :)

ConquerorXIV

80+ Gold
Yaşın borsaları yapmaya yetmediği için üzülme ileride sende yapabilirsin. Karşılıklı olması güzel :)
hehe boş laf atma, ne üzüleceğim. o işlere hiç girmedim girmeyi de düşünmedim bile, bu zamana kadar boğazımdan haram lokma geçmedi. kendinle beni karşılaştırma. bu yaşlara bilgisayar toplayarak geldik senin gibilere eyvallahımız olmaz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hehe boş laf atma, ne üzüleceğim. o işlere hiç girmedim girmeyi de düşünmedim bile, bu zamana kadar boğazımdan haram lokma geçmedi. kendinle beni karşılaştırma. bu yaşlara bilgisayar toplayarak geldik senin gibilere eyvallahımız olmaz
Bende donanım firmasında ortağım ama neyse hmmm peki, kripto haram lokmaymış :DDDD iyi ki engel atmışım. Kriptoya Haram diyecek kadar cahil biriymişsin. artık ne dersen de cevap alamayacaksın :D

Top Bottom