Neler Yeni

B450 asus tuf vs msi tomahawk

Mr Gmsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Ekrem Gümüşsoy
Aynen, o daha düşük bir model. En azından VRM bakımından TOMAHAWK MAX daha iyi.

B450 TOMAHAWK MAX almanı öneriyorum. Arkadaş TUF'a kötü demiş de kendim de kullanıyorum kötü falan değil.
Ben şimdi incelemelere baktım tufta ani voltaj yükselmelerine karşı bişiler var dediler

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
ben genel olarak tuf serisinden bahsediyorum
O zaman "Genel olarak TUF"'tan bahsettiğini söyle dostum. TUF ekran kartlarının bir sürü sorunu vardı orasını herkes biliyor zaten ve sırf TUF olduğu için önermedik bu forumda.
Ben şimdi incelemelere baktım tufta ani voltaj yükselmelerine karşı bişiler var dediler acaba
TUF isminden de anlaşılacağı üzere Tough demek, yani sağlam/dayanıklı. Özelliklerinden alıyor ismini.

elTurco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yahya Gürsu
O zaman "Genel olarak TUF"'tan bahsettiğini söyle dostum. TUF ekran kartlarının bir sürü sorunu vardı orasını herkes biliyor zaten ve sırf TUF olduğu için önermedik bu forumda.

TUF isminden de anlaşılacağı üzere Tough demek, yani sağlam/dayanıklı. Özelliklerinden alıyor ismini.
neyse ben tomahawk öneriyorum :)

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Abii Ben şimdi incelemelere baktım tufta ani voltaj yükselmelerine karşı bişiler var dediler hadi Bi cevap verirmisin
Dostum TOMAHAWK MAX modelinde de var zaten o özellikler. TOMAHAWK MAX modelini almanı öneriyorum.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
VRAM değl VRM, yani (işlemci için konnuşuyorum) işlemcinin güç beslemesini sağlayan elemanlara VRM diyoruz. B450 anakartlarda VRM bakımından MSI, özellikle de bu modelinde çok daha iyi.

Mr Gmsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Ekrem Gümüşsoy
VRAM değl VRM, yani (işlemci için konnuşuyorum) işlemcinin güç beslemesini sağlayan elemanlara VRM diyoruz. B450 anakartlarda VRM bakımından MSI, özellikle de bu modelinde çok daha iyi.
Teşekkürler artık güzel bir pcm olucak yes be tabi pederi ikna edersek 😔
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum TOMAHAWK MAX modelinde de var zaten o özellikler. TOMAHAWK MAX modelini almanı öneriyorum.
Çok saolun

FurkanK-_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Furkan
TUF B450-PRO GAMING kullanıyorum, anakartta 2 tane M.2 slotu var diye kanma hemen bir tane M.2 SSD taktın tamam ama ikinci slotun hızı PCIe 2.0 x4, o yüzden ikinci takacağınız SSD maksimum 2000 MB/s olacak. Oraya SATA M.2 de takılmıyor ayrıca. B450 TOMAHAWK MAX modelinde daha iyi VRM'ler var. Ancak o anakarttaki ışıklar RGB değil sanırım sadece kırmızı ışık diye biliyorum. Ayrıca B450 TOMAHAWK MAX'ta 4 fan girişi var, TUF B450-PRO GAMING'de 3.

Sence iyi değil işte. Ama iyi.
Asus tuf b450m plus gaming sipariş verdim sizce nasıldır memnun kalırmıyım ayrıca farketmeden mAtx modelini sipariş vermiş bulundum sizce 1 haftayı geçecek bir sürede iâde edip Atx almak mantıklımı bu arada tabi diğer parçalarında anakart yokken 1 hafta öylece durmaları var.

Top Bottom