Neler Yeni

Baldur's Gate 3 alınır mı? 31.50$

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Arif Çelebi
İnsafsızlara bak 35 dolardan 31.50 nedir. 25 yapsaydınız bari. Neyse fiyatına değer güzel oyun.
Normalde 60 dolardan satılıyor hocam türkiyeye özel 35 dolar adamlar daha ne yapsın sorunu başka yerde aramanız lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

31.50 $ Baldur's Gate 3'e verilir mi?
Pahalı ama dolar arttığı için pahalı oyun en iyi rpg oyunu fiyatını fazlasıyla hak ediyor bu ve elden ringi imkanınız varsa gözünüz kapalı alabilirsiniz

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Alınır, ben tabii 250TL'yken almıştım o fiyatı da hak ediyor.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,069
İsim
Oğuz

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Hakan Yazgan
Baldurs gate 3 gelmiş geçmiş en iyi rpg oyunudur. 20 saat oldu bayıla bayıla oynuyorum ama diye ekleyip devam edeyim oyunun tarzı çok farklı. İzometrik bakış açısına sahip rol yapma oyunu bu. Bundan önceki oyunlar divinity original sin 2 de harikaydı adamlar baldurs gate 3 ile daha da geliştirmişler her şeyi. İzometrik bakış açısı var. Sen bir veya birkaç karakteri yönetiyorsun. Aksiyona girdiğinde zaman duruyor herkesin aksiyon puanları var o puanlara göre çeşitli eylemler yapıyorsun. Gerçek zamanlı akmıyor aksiyonlar. Sevmeme ihtimaliniz de var ama severseniz de müptelası olursunuz. Oyunda oynanışınız o kadar değişiyor ki. Görevleri tamamlayış biçiminiz nasıl oynamak istediğiniz her şey size bağlı. Dümenden rol yapma değil yani. Youtube dan aksiyon kısmını biraz izlemenizi tavsiye ederim. Ya bu ne diyebilirsiniz ki ben de sıra tabanlı aksiyona pek bayılan birisi değilim ama oyuan bayıldım. Aksiyon kısmı sıkıntı çıkarmazsa zaten diğer kısımlar müthiş keyif verecektir. Hiçbir oyuna 800-900 lira verilmez diyenlere pek bakmayın dolar kaç lira olmuş farkındalar mı acaba

Dantee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kerem
Baldurs gate 3 gelmiş geçmiş en iyi rpg oyunudur. 20 saat oldu bayıla bayıla oynuyorum ama diye ekleyip devam edeyim oyunun tarzı çok farklı. İzometrik bakış açısına sahip rol yapma oyunu bu. Bundan önceki oyunlar divinity original sin 2 de harikaydı adamlar baldurs gate 3 ile daha da geliştirmişler her şeyi. İzometrik bakış açısı var. Sen bir veya birkaç karakteri yönetiyorsun. Aksiyona girdiğinde zaman duruyor herkesin aksiyon puanları var o puanlara göre çeşitli eylemler yapıyorsun. Gerçek zamanlı akmıyor aksiyonlar. Sevmeme ihtimaliniz de var ama severseniz de müptelası olursunuz. Oyunda oynanışınız o kadar değişiyor ki. Görevleri tamamlayış biçiminiz nasıl oynamak istediğiniz her şey size bağlı. Dümenden rol yapma değil yani. Youtube dan aksiyon kısmını biraz izlemenizi tavsiye ederim. Ya bu ne diyebilirsiniz ki ben de sıra tabanlı aksiyona pek bayılan birisi değilim ama oyuan bayıldım. Aksiyon kısmı sıkıntı çıkarmazsa zaten diğer kısımlar müthiş keyif verecektir. Hiçbir oyuna 800-900 lira verilmez diyenlere pek bakmayın dolar kaç lira olmuş farkındalar mı acaba
teşekkürler hocam görüşünüz için

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
türü seviyorsan al gitsin. döviz daha artacak sonuçta

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,957
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Ben pek zannetmiyorum yakın zamanda o kadar büyük indirim alacağını
2024 hazirandan önce olmaz zaten. Belki seneye kış indiriminde olur. O zamana kadar başka oyunları oynarsın. Ben de baldurs gate 3 almak istiyorum ama o parayı vermem.

Dantee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kerem
2024 hazirandan önce olmaz zaten. Belki seneye kış indiriminde olur. O zamana kadar başka oyunları oynarsın. Ben de baldurs gate 3 almak istiyorum ama o parayı vermem.
o da mantıklı

Top Bottom