Neler Yeni

Yardım Baldurs Gate 3 Gölge laneti nasıl geçilir

YazılımKafa

80+ Silver
Dostlar gölge lanetini geçmenin 2 yolunu biliyorum. Ay feneri lazım bende 2 tane kırık var. Bunlarla yapılıyor mu anlamadım. Birde sağlam fenerden peri çıkarınca oda bir şey veriyor ama sağlam fener bulamadım. Kısaca elimde sadece 2 tane kırık ayfeneri var. Bunlar işe yarar mı? Nasıl kullanabilirim? Yoksa sağlam ayfeneri mi lazım? Eğer öyleyse onu nerden bulabilirim?

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Atakan
O bölüme henüz gelmedim ama Can Sungur'un oynanış serisine göz atabilirsiniz. D&D'ye gönül vermiş biri :D

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bölüme henüz gelmedim ama Can Sungur'un oynanış serisine göz atabilirsiniz. D&D'ye gönül vermiş biri :D

Knk bi tane şeyi çözmek için 6 saatlik video yu izleyemem. Yapan arkadaşlar yardımcı olur. Benim ki basit bir soru zaten

Thrill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Atakan
Knk bi tane şeyi çözmek için 6 saatlik video yu izleyemem. Yapan arkadaşlar yardımcı olur. Benim ki basit bir soru zaten
İzleme zaten hocam sardırarak bakabilirdin iyi kötü geldiği mekanı görürsün videolarda. Daha sipesifik bir şey soruyor ve videolarda olmama ihtimali yüksekse bilemem

konuya hakim biri yazabilir tabi

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İzleme zaten hocam sardırarak bakabilirdin iyi kötü geldiği mekanı görürsün videolarda. Daha sipesifik bir şey soruyor ve videolarda olmama ihtimali yüksekse bilemem

konuya hakim biri yazabilir tabi
Knk öyle bakılacak bir şey değil. Sardırarak bulma şansım yok. Eyvallah yinede

Top Bottom