Neler Yeni

Bana kendinizden bahsedin !

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
bilmiyorum
bir amacım yok
yemek yiyorum pc ye girip oyun oynuyorum
o kadar
boşum yani :d

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Herhangi bir konuda araştırma yapmayı severim. Fakat hiçbir zaman şu konuda sivrildim diyemem, hemen hemen her şeye ilgim vardır. Fakat belirli bir alana odaklanmadığım için hep temel bilgim olmuştur, o yüzden boşum.
bende bir sürü farklı şey hakkında birsürü şey bilirim ve çevremde hep çok kültürlü biri olarak gösterilirim. ama gora ve arog dışında uzmanlığım yok .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilmiyorum
bir amacım yok
yemek yiyorum PC ye girip oyun oynuyorum
o kadar
boşum yani :d
bu aralar benimde hayatım ondan ibaret. sabah oturuyorum gece kalkıp yatıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Ben cidden hayal edemiyorum :D Çünkü karın nasıl bişi olduğunu bilmiyorum. Hiç görmedim :(
4 yıldır Antalya sıcağı cidden bunalttı beni. Ankara gibi soğuk bir yere ihtiyacım var. Sıcaktan nefret etmeme rağmen neden Antalyadayım onu da bilmiyorum

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Ben cidden hayal edemiyorum :D Çünkü karın nasıl bişi olduğunu bilmiyorum. Hiç görmedim :(
ben izmirde doğmama rağmen tayinler sayesinde hayatımın yarısını doğuda geçirdim ve kara doydum. ama bu aralar tekrar büyük bir özlemim var

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
bende bir sürü farklı şey hakkında birsürü şey bilirim ve çevremde hep çok kültürlü biri olarak gösterilirim. ama gora ve arog dışında uzmanlığım yok .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu aralar benimde hayatım ondan ibaret. sabah oturuyorum gece kalkıp yatıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor
bence iyi sabah kahvaltımı yapıp direk pc ye geçiyorum 1-2'ye kadar oynayıp yatıyorum başka bir şey yok bence gayet iyi gidiyor

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
ben izmirde doğmama rağmen tayinler sayesinde hayatımın yarısını doğuda geçirdim ve kara doydum. ama bu aralar tekrar büyük bir özlemim var
Bi kere dağa çıkmıştık, ilk kez kar gören köylü havası vardı. Ama o da kar değildi. Bildiğin buzdu. Umarım bir gün gerçek karla tanışırım :D

Top Bottom