Neler Yeni

Bana kendinizden bahsedin !

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Furkan Gülgün
Instagram
furkan.glgn
Her insan ayrı bir dünyadır diye düşünüyorum. siz kimsiniz ? nasıl bir insansınız. kendinizi nasıl tanımlarsınız ?

Geleceği ellerinden kayarken yatıp yıldızlara bakan bir insanım. Gelecek herseye hazır ama bir şey yapmaya üşenen makine mühendisliği okurken devreleri yanmış ama bir yandan komedi bir insanım 😅

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Gün içimde çok neşeliyim ama nedendir bilmiyorum yalnız kalınca çok sinirliyim kendi kendime küfrediyorum.
Sosyal biriyim.
Pc oynamayı pek sevmem.
Film-dizi-anime her ne varsa çok severim.
Birde dövüş sporlarını severim 8 aydır kickbox yok zaten içim içimi yiyor

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Kendime acıyarak bakıyorum çoğu zaman. Bazı insanları neden bu kadar çok önemsediğim düşünüyorum. Birde konuşacağım zaman ne söyleceğimi hep düşünüyorum. Bu özelliğimden nefret ediyorum. ( çocukken düşünmeden söylediğim bir olay oldu ve biraz can sıkıcı travmam var) Böyle olunca ortamlarda ben daha az konuşabiliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En üzüldüğüm kısım ise kimse tarafından sevilmedim ailem dışında. Bunun nasıl bir duygu olduğunu tam bilmesem de eksikliğini hissediyorum. Biri acaba beni sevince hayatım da birçok şeyin değişeceğini düşünüyorum. Belki hiç sevilmeyeceğim bilmiyorum ama ben sevmekten asla vazgeçmeyeceğim :) biraz içimi döktüm sanki konunun dışına sapmış olabilirim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Furkan Gülgün
Instagram
furkan.glgn
Kendime acıyarak bakıyorum çoğu zaman. Bazı insanları neden bu kadar çok önemsediğim düşünüyorum. Birde konuşacağım zaman ne söyleceğimi hep düşünüyorum. Bu özelliğimden nefret ediyorum. ( çocukken düşünmeden söylediğim bir olay oldu ve biraz can sıkıcı travmam var) Böyle olunca ortamlarda ben daha az konuşabiliyorum.

En üzüldüğüm kısım ise kimse tarafından sevilmedim ailem dışında. Bunun nasıl bir duygu olduğunu tam bilmesem de eksikliğini hissediyorum. Biri acaba beni sevince hayatım da birçok şeyin değişeceğini düşünüyorum. Belki hiç sevilmeyeceğim bilmiyorum ama ben sevmekten asla vazgeçmeyeceğim :) biraz içimi döktüm sanki konunun dışına sapmış olabilirim.
Sana birsey söyleyim dostum. Bak şimdi insanlara kendini beğendirmekle uğraşma sen kendini ne kadar beğeniyorsan o kadar iyisindir. Bırak insanlar kendilerini sana beğendirmek için çabalasın sen onları değil. 😉

Sana birsey söyleyim dostum. Bak şimdi insanlara kendini beğendirmekle uğraşma sen kendini ne kadar beğeniyorsan o kadar iyisindir. Bırak insanlar kendilerini sana beğendirmek için çabalasın sen onları değil. 😉
Çünkü sen kendini sevebildiğin kadar mükemmelsin.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,926
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Sanırım kendimi az konuşan, sakin, teknoloji bağımlısı ama asosyal olmayan, sülalenin teknik servisi, satranç manyağı ve neredeyse hiç bir şey için endişelenmeyen biri olarak tanımlayabilirim. Mesela bu gün gönderilmesi gereken bir performans ödevi olduğunu yeni öğrendim ancak hala forumda dolaşıyorum ve sıfır stres, bir şekilde halledilir. Okulu umursamıyorum olarak algılamayın, notlarım kötü değil ama dediğim gibi endişelenme yeteneğim daha açılmadı geliba. :D

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
Vatan sever cok uykucu et tavuk türü her yemegı çok seven merhametli yardimsever ailesine düşkün ablamin parasini sömüren bebekleri çok seven memleketimi çok seven köpekten korkan
birşeyi bilmedi halde biliyomuş gibi yapan insanları hiç sevmeyen Evci oyuncu
Romantik güler yüzlü bir kızla herhangi bir konuda konusmaya kalkinca utanarak konuşamamam Ben böyle bir Insanım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
anlatayım bilgisayar başından kalkmıan bir embesil 0 sosyal aktivite kısaca asosyal
he bide görünüşte sanki hiç küfür etmiyen birlikte oyun oynama girince yanındaki farkmetsizin ana avrad giren bir insan evladı

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Ben Kaan adımda olduğu gibi ps4üm var
Hikayeli oyunlara aşık olduğumu birkaç ay önce öğrendim ve hep hikayeli oyunlar alırım
En sevdiğim müzik türü rap ama yabancı rap
Spotify gerek yok Apple Music ve YouTube var bana yetiyor
İstik gibi dışarı çıkmayı sevmem evde otururum
God of war oyununa aşığım çok severim
Yani böyleyim

Yani anlayacağınız iki tane tam arkadaş diyeceğim kankam olan başka arkadaşım olmayan bir oyuncuyum

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen

Çünkü sen kendini sevebildiğin kadar mükemmelsin.
İşte canımı sıkan kısım o. Ben hiç insanların beni sevmesi için uğraşmıyorum yani kendimi beğendirmeye çalışmıyorum. Kendim olmaya çalışıyorum. Ve sevilmiyorum . Yapmacık olmadığımdan kendim olmama rağmen sevilmemem canımı sıkıyor. Yine de güzel yorumun için teşekkür ederim 🥰

Zırto

80+ Bronze

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Her insan ayrı bir dünyadır diye düşünüyorum. siz kimsiniz ? nasıl bir insansınız. kendinizi nasıl tanımlarsınız ?
Yazılıma çocukluktan beri ilgisi olan,etrafında elektrik-elektronik mühendisleri ile büyümüş ve şu sıralar oynayacak oyun bulmakta zorluk çeken birisiyim.

Top Bottom