Neler Yeni

Banggod Alışveriş Deneyimi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar geçen hafta Banggod üzerinden 5 ayrı siparişle toplam 6 adet ürün almıştım. 22.07.2023 tarihinde siparişini verdiğim üç ürün bugün sabah elime ulaştı. Gönderimi Çin'den sağlanan bu ürünlerin 1 hafta gibi inanılmaz bir sürede elime ulaşması benim için gerçekten şaşırtıcı oldu çünkü Tr'den sipariş ettiğimiz ürünler bile bazen 1 haftadan fazla sürede elimize ulaşıyor. Aynı şekilde Amazon Almanya veya İngiltere'den daha önce vermiş olduğum siparişler genelde 2hafta-20 gün civarında elimde oluyordu. Uçakla İstanbul'a gelen ürünlerin gümrükten çıkarılıp Sendeo'ya teslim edilmesi bile bir hafta sürebiliyordu. Ancak Banggod'dan aldığım bu ürünler uçakla istanbul'a cumartesi akşam ulaşmış ve İkitelli'de gümrük işleri yapılmış. gümrük işleri falan nasıl halloldu bilmiyorum, bugün, Sürat kargo (Evet bir de arada sürat kargo olmasına rağmen) tarafından bana teslim edildi. :ROFLMAO: diğer üç paket de dün akşam İstanbul'a gelmiş muhtemelen yarın veya çarşamba bana ulaşacak.

Bu arada siparişi verirken ücretli olan Turkey Direct Mail seçeneğini değil de beleş olan "Ship from HK via Banggood Priority Shipping" teslimat şeklini seçmiştim ve gümrük vergisi öderim diye de korkuyordum ancak böyle bir şey olmadı. Zaten sipariş verdiğim ürünlerde "görevler (vergi gümrük vs.) dahil" ibaresi bulunuyordu ve extra gümrük ödemeden ürünleri teslim almış oldum. Sipariş verirken sipariş başına 19 tl kadar "shipping insurance" parası ödemiştim.

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Hocam Banggod güvenilir ama aklımdaki soru şu: Bu Banggod'da 100 Tl üzeri alışverişlerde belirli ürünler bedava yazıyor (600-700 Tl lik ürünler.) Bunun hakkında bir bilginiz var mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Banggod güvenilir ama aklımdaki soru şu: Bu Banggod'da 100 TL üzeri alışverişlerde belirli ürünler bedava yazıyor (600-700 TL lik ürünler.) Bunun hakkında bir bilginiz var mı?
Valla hocam onu hiç bilmiyorum ya ben de ilk kez bi şey aldım ordan

Top Bottom