Neler Yeni

Bannerlord Hakkında Düşünceleriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
Selamlar dostlar malum yıllardır beklenen oyun sonunda çıktı kimi sevmedi yetersiz buldu, kimi çok sevdi yeterli buldu siz bu konu da neler düşünüyorsunuz? Parası uygun mu? Oyun sizi tatmin etti mi? Oynanışı beğendiniz mi? Grafikler ve buglar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yasin Gedik
Kim ne derse desin bence 8 yıl o kadar konuştukları böyle olucak bunu yaptık onu yapıcaz dedikleri oyunun bu olmaması lazım. Hayal kırıklığı fiyatı daha da kötü bence dün instagram da birini gördüm çocuk Witcherın 140 lira olduğunu düşünüyor bir de diyor ki arkadaş Witcher 3 e o kadar para veriyorsunuz bu oyuna da verirsiniz diyor Witcherla Bannerlordu karşılaştırıyor resmen

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
keşke şimdiden kırılmasaydı da 2-3 sene sürseydi Türk yapımcıları para kazansaydı diye düşünüyorum.
ve 8-9 sene süren bir oyunun erken erişim çıkması üzdü.

TheYldrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Erken erişime lafım yok warband çıktığında da aynısını yapmışlardı ama fiyatı ve türkçe dil desteği ile gelmemiş olması beni üzdü

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Erken erişime lafım yok warband çıktığında da aynısını yapmışlardı ama fiyatı ve türkçe dil desteği ile gelmemiş olması beni üzdü
fiyat Türkiye de 135 tl ve yurt dışında 50 dolar(329 tl) Türkçe dil desteği mevcut olmayacak dediler ama Çince İngilizce türkçe olarak 3 dil desteği ile çıktı.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Her ne olursa olsun umut vadediyor. İlerleyen zamanlarla güncellemelerle ve modlarla buglardan arındırıp grafiksel anlamda da üzerine koyacaklarını düşünüyorum.

Top Bottom