Neler Yeni

BAŞLIYORUZ! | 🇹🇷 Türkiye 1-2 Hollanda 🇳🇱 | Çeyrek Final'de elendik.

Gif Man

80+ Gold
Hahahahah barışın oynayışını savundum diye attığı şeye bak. zavallı varlık :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok sevdiğim bi söz var : Bilişim Çağında Cahillik Tercihtir .
Aynen Kanzi Devamke .

eneskaya6

80+ Silver
bişeyi bilmiyor olabilirsin ama öğrenmeye cabalarsın ya da bilmeden yorum yapmazsın :kedi:

NightWish2434

80+ Silver
şöyle bir oyunda gelip barışa laf ettin ya ne kadar futbol cahili olduğun ortada ya da macı izlemedin. he üstüne bide barış yerine irfan olmalıydı dedin yorum yok barbie giydirmeden devam
Aynen dostum siz saçı aarilarla devam edin vatan gibi savunun

eneskaya6

80+ Silver
Hoca oyunu ona göre kurmuş ama, uzun top oynadılar barışa veriyosan topu çizgiye taşımaya çalışıyosan tamamlayacak, bitirecek biri lazım, yoksa hiçbir şeye yaramaz, yaramadı da
9 numara yok ve kenan hiç bindirmiyor. ataklar sadece sağdan ve ferdi cıktıgı zaman oldu onun dışında başka gidecek yer yok.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
9 numara yok ve kenan hiç bindirmiyor. ataklar sadece sağdan ve ferdi cıktıgı zaman oldu onun dışında başka gidecek yer yok.
Hocam numaraya veya pozisyonlara hakim değilim. Gördüğümü söylüyorum.
Dediğim gibi bitirecek birini koyması lazım. Cenki koysun o zaman.

Ha bak barışı alıp Cenki tek koysan o zaman uzun toplarla atağa çıkamazdın Cenk koşamaz o kadar, kısa paslarla ilerlemek gerekirdi. Barış koştu top taşıdı tamam ayağına sağlık da neye yaradı? Yaramıyorsa bu illaki Barışın hatası olmak zorunda değil, tek başına bitirmesi zor.

The Semih

80+ Silver

Ha bak barışı alıp Cenki tek koysan o zaman uzun toplarla atağa çıkamazdın Cenk koşamaz o kadar, kısa paslarla ilerlemek gerekirdi. Barış koştu top taşıdı tamam ayağına sağlık da neye yaradı? Yaramıyorsa bu illaki Barışın hatası olmak zorunda değil, tek başına bitirmesi zor.
Tek başına top sürüp bitiren futbolcular, Mbappe ve vinicius junior, barış alper onların kalitesinde değil çocuk tek başına elinden geleni yaptı. Galatasaray hucüm hattına alıştı çünkü kerem olsa forvette cenk olsa daha iyi oynardı.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,349
İsim
Kürşat
Tek başına top sürüp bitiren futbolcular, Mbappe ve vinicius junior, barış alper onların kalitesinde değil çocuk tek başına elinden geleni yaptı. Galatasaray hucüm hattına alıştı çünkü kerem olsa forvette cenk olsa daha iyi oynardı.
E ben de diyorum ki Forvet koymuyorsan barışı boşa koşturuyorsun. Ya birini koycaktı ya da oyun stilini böyle kurmayacaktı

eneskaya6

80+ Silver

halısahada oynamıyoruz ortasahadan al 1-2 adam gec at diye bişey yok. takımda forvet yok barış adam gecip bindirip iceri atar ya da topu tutar faul aldırır 3. bölgede herşeyi yapar ve asıl golcuye atar topu bitirsin diye. semihi ya da cenki alması lazımdı cok cok gec kaldı. 20. dakikada cıkacak topu tuttu iceri cevirdi sadece kenan vardı ve etrafında 3 portakal vardı...

Top Bottom