Neler Yeni

Battlefield™ 1 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Murat
Daha önce hiç Battlefield oyunu oynamadım 1 alınır mı sizce bu fiyata birde onlinesi ve hikayesi için oynanlar yorum pls

1690784450934.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ben 1 aldım Steam indirimlerinde, kaliteli oyun ama karışık biraz

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Oynuyorum ve evet alınır brom

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Fatih Ayhan
Daha önce hiç Battlefield oyunu oynamadım 1 alınır mı sizce bu fiyata birde onlinesi ve hikayesi için oynanlar yorum pls
Ben de var. Oynadım ama bu tarz 1. dünya savaşı temalı oyunlar beni pek çekmiyor. Daha çok modern savaşları konu alan oyunları seviyorum. Zevk vermiyor yani eski silahlarla çatışmak. Siz de bundan zevk almıyorsanız bf 2042'ye bakabilirsiniz. O biraz daha pahalı, aktif olarak oynuyorum. Yorumları kötü olsa da şu an hataları vs. düzeltilmiş durumda. Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım şahsen.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII

Alıntıyı görüntüle
Kesinlikle değer. İndirim dönemleri dışında en çok oynanan Battlefield oyunu. Hikaye modunu 3 defa bitirdim tam bir başyapıt. Hikaye modundaki aynı savaş atmosferi online modda da var. Yaklaşık 300 saat oynadım hiç sıkılmadım. Bf4 oyuncu sayısı az ve eski. Bf5'te hile çok çünkü Bf1'de ki gibi klan sunucuları açılsa bile süre sınırlılar. Bf1'de hile olsa bile klan sunucusundaysan aminler banlıyor ve çok fazla klan sunucusu var. Bf5'te biraz p2w de var. Vuruş hissi, atmosfer olarak en iyisi. İlk başta oynanış ve silah açmak zor gibi gelecek ama hiç de öyle değil. 40 saatlik bf5 deneyimimdeki hile sayısı 280 saatlik bf1 deneyimimden fazla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Hocam şöyle daha da ucuza alabilirsin. 8 TL EA Play al. EA Play alında EA oyunlarına ek %10 indirim uygunalıyor. %10 indirimli aldıktan sonra destek gir EA Play iptal et. Ama bunu oyunu 2 saat oynamadan yap. Bedavadan 7 lira daha indirim. Nays ile de %20 cashback var. Bf5'te kara ve hava vasıta kullanımları berbat. Steam incelemeleri bile gösteriyor. Bf5 %69 olumlu.

Mehins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Said Öztürk
BF1 güzel bir oyun ama ŞAHSEN silahlar açısından çok da beğenmiyorum. Scope olan silaz çok az ve çoğu silah doğal olarak 1.dünya savaşı zamanı olduğundan biraz sinir bozucu bana göre. Aylardan beri oynuyorum daha dün gerçek manada ilk defa teleportçu ve görünmezlik açan hileci gördüm. Arada hızlı karşılaşma girdiğimde boş , daha dolmamış sunuculara atıyor ama çoğu zaman dolu sunucularda oynuyorsun. Oyun atmosfer açısından çok çok iyi ama silahların bu eski tür oluşunu ben pek sevemedim.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
Bf5 2 dünya savaşı ama ww2 en önemli ülkesi Rusya ve Normandiya çıkarması dahi yok. Bf1'de hangi ülke olarak oynarsan onun dublajı var. Osmanlı da var. Osmanlı olarak oynayabildiğimiz Seddülbahir, Alçıtepe, Sina Çölü, Süveyş, Fao Kalesi var. Fetih modu dışında 3 tura ayrılmış operasyon modu da var bu daha uzun sürüyor ama daha gerçekçi fetih bu. İlk turda piyade ve varsa vasıtalar. 2.turda her haritanın farklı vasıtalar geliyor. Mesela büyük zeplin, büyük gemi, tren, büyük tank vs. Büyük dediğime bakma bunlar oyun içinde dretnot, behemot falan diye ayrılıyor. Her haritanın bunlar için farklı vasıtalar var. Skor farkına göre geliyorlar. Mesela taarruz yapanlar baya bir farkla öndeyse gerideki takıma gelir ve St. Quentin Kayalığı oynanıyorsa Zeplin gelir. Bu genelde gerideki takıma gelir ama bazı haritalarda değişkenlik gösterebiliyor. Bunlar ds fetih taarruz denilenler. Fetih taarruz olunca taarruz yapanlar 300 skorla başlar ama savunanlarda da tüm bölgeler vardır. Mesela Seddülbahir'de İngilizler taarruz yapıyor ve sadece onlarda Dretnot(gemi) geliyor. Bu özel vasıtaların daha güçsüz ve dayanıksız olanları da var. Aynı haritada L sınıfı Muhrip de var. 1-2 vasıta hariç tüm vasıtaların farklı silah ve teçhizat kombinasyonları da var. Bunu istersen büyük bir haritada az oyunculu server bulup kendin deneyebilirsin. Öneri lazım olursa kendi kullandıklarımı da yazabilirim.

Top Bottom