Neler Yeni

Rehber be quiet! base 500dx alınır mı?

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Okumadım ama yineden eline sağlık.
Fiyatı daha ucuz olsa çok güzel olurmuş.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Okumadım ama yineden eline sağlık.
Fiyatı daha ucuz olsa çok güzel olurmuş.
Teşekkür ederim. Baya uzun oldu okuyamamanız normal. Fiyatı aslında çok pahalı değil birkaç avantajı var.

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Teşekkür ederim. Baya uzun oldu okuyamamanız normal. Fiyatı aslında çok pahalı değil birkaç avantajı var.
Doğrudur.Kaliteli bir kasa ve türkiyedeki fiyatı bence gayet uygun.800-1000 tl arasında olsa daha müq olurdu.
Anlaşılan soğutma ve kasa konularını seni etiketliyorum.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Doğrudur.Kaliteli bir kasa ve türkiyedeki fiyatı bence gayet uygun.800-1000 TL arasında olsa daha müq olurdu.
Anlaşılan soğutma ve kasa konularını seni etiketliyorum.
dediğiniz fiyat aralığında zaten

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Eline sağlık, güzel inceleme olmuş. Bir de şu fanı da beyaz yapsalar da herkes rahatlasa :D

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Eline sağlık, güzel inceleme olmuş. Bir de şu fanı da beyaz yapsalar da herkes rahatlasa :D
Teşekkürler. Bu fanın bir farklı versiyonunun beyazı var ama koymamışlar keşke koysalarmış.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Koysalar da fiyatından şikayet edicez. Be Quiet bu; beyaz yaparsa fiyata da bindirir.
Bence fiyatı makul sayılır bazı kasalarda göre büyü artıları var mesela 14cm fan yuvaları ve sessiz performanslı denebilecek 14cm fanlar ve en önemlisi malzeme kalitesi kasa 8 kilodan fazla ama siyah fanlar yakışmamış. Bu artıları var diye bu kasanın incelemesinin yapılmayı hak eden bir kasa olduğunu düşünüyorum fiyatına rağmen.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Bence fiyatı makul sayılır bazı kasalarda göre büyü artıları var mesela 14cm fan yuvaları ve sessiz performanslı denebilecek 14cm fanlar ve en önemlisi malzeme kalitesi kasa 8 kilodan fazla ama siyah fanlar yakışmamış. Bu artıları var diye bu kasanın incelemesinin yapılmayı hak eden bir kasa olduğunu düşünüyorum fiyatına rağmen.
Sade, premium ve malzeme kalitesi güzel bir kasa zaten. Bu kasayı Gigabyte Vision serisi ile bir kombine ediceksin diğer bileşenleri de beyaz olarak modladın mı... Neyse hayal kurmayalım :)

Top Bottom