Neler Yeni

bedava 3 ay discord nitro + 2 ay ultimate game pass

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Emre Yılmaz

Juiclair0

80+ Silver
aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz

ilk önce https://tr.steelseries.com/gg sitesinden gg programını indiriyoruz
üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz
bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
moment kısmına girip capture enabled seçeneğini açıp discord nitro gift buttonuna tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
discord nitroyu hesabımıza yükledikten sonra discord gifts sekmesinden gpas ultimate hediyenizi alıyorsunuz
Alıntıyı görüntüle

hepsi bu kadar dikkat edilmesi gereken hususlar daha önceden nitro yüklenmiş hesaplar tekrar nitro kullanamaz
daha önceden gpass gift code kullanan hsaplar gift code den faydalanamaz
bilenler vardır elbet bilmeyenlere yeşillendirelim iyi seneler

dostlar şimdi farkettim ultimate pass in içinde 3 ay bedava discord var şaka gibi :)
Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT DİSCORD NİTRO PLUS AKTİFLEŞTİRİRKEN KREDİ KARTI NUMARASI İSTER 10.80 TL teyit ücreti keser o tutar daha sonra tekrar yatırılıyor hesabınıza
NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da
Hala veriyormu bilen varmı ?

cagriunveren

80+ Bronze
Discord nitro alırken 0.00$ yazıyor ama kart bilgilerini girmemi istiyor. sonrasında 10.90 TL'lik ücret çekmek istiyor kartımdan. Neden?

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,802
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Ben aralıkta yaptım.
Mayısa doğru hediye gamepass'ı alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Discord nitro alırken 0.00$ yazıyor ama kart bilgilerini girmemi istiyor. sonrasında 10.90 TL'lik ücret çekmek istiyor kartımdan. Neden?
Kontrol amaçlı, sonradan iade ediliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hayrettin
Kart bilgilerini girerken kimlik doğrulama hatası çözümünü bilen var mı ? authentication required hatası diyor. Kartım alışverişe açık ve içinde para var. Daha önce nitro hesabı falan almadım tüm şartlar uygun yani. Ve kart bilgilerini adres bilgilerini her şeyi doğru verdiğim halde

Sir Cem T-oker

80+ Gold
xbox game pass geçrli mi hala ?

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Efe Akboğa
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Teknoloji
devam ediyor

hayır 22 mayıs son tarih sanırım

daha önce kullandıysan nitro kodu o hesapta bir daha kullanamazsın
23 MAYIS mı

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz

ilk önce https://tr.steelseries.com/gg sitesinden gg programını indiriyoruz
üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz
bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
moment kısmına girip capture enabled seçeneğini açıp discord nitro gift buttonuna tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
discord nitroyu hesabımıza yükledikten sonra discord gifts sekmesinden gpas ultimate hediyenizi alıyorsunuz
Alıntıyı görüntüle

hepsi bu kadar dikkat edilmesi gereken hususlar daha önceden nitro yüklenmiş hesaplar tekrar nitro kullanamaz
daha önceden gpass gift code kullanan hsaplar gift code den faydalanamaz
bilenler vardır elbet bilmeyenlere yeşillendirelim iyi seneler

dostlar şimdi farkettim ultimate pass in içinde 3 ay bedava discord var şaka gibi :)
Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT DİSCORD NİTRO PLUS AKTİFLEŞTİRİRKEN KREDİ KARTI NUMARASI İSTER 10.80 TL teyit ücreti keser o tutar daha sonra tekrar yatırılıyor hesabınıza
NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da
Kampanyadan faydalanmak için steelseries ürün kullanmak gerekiyor mu

Top Bottom