Neler Yeni

bedava 3 ay discord nitro + 2 ay ultimate game pass

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
Aboneliği aldım ancak hala nitro gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoftun sitesine de kredi kartımı girmek zorundayım değil mi kodu girdiğimde tekrar kart bilgilerimi istiyor.
evet her yere girmek zorundasın

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Volkan Günaçtı
Teşekkürler usta discorddan silmeye çalıştığım zaman silinmiyor kredi kartım bu arada yeni olduğundan mı acaba

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
Teşekkürler usta discorddan silmeye çalıştığım zaman silinmiyor kredi kartım bu arada yeni olduğundan mı acaba

NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da

Nixrian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mete mete
aradaşlar steelseries uygulamasını inidirp kuran herkese 3 ay discord nitro veriyor nitro ile de 2 ay ultimate gamepass alıyoruz

ilk önce https://tr.steelseries.com/gg sitesinden gg programını indiriyoruz
üyeliğiniz yoksa yeni üyelik alıp giriş yapıyoruz
bizi şu ekran karşılıyor
Alıntıyı görüntüle
moment kısmına girip capture enabled seçeneğini açıp discord nitro gift buttonuna tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
discord nitroyu hesabımıza yükledikten sonra discord gifts sekmesinden gpas ultimate hediyenizi alıyorsunuz
Alıntıyı görüntüle

hepsi bu kadar dikkat edilmesi gereken hususlar daha önceden nitro yüklenmiş hesaplar tekrar nitro kullanamaz
daha önceden gpass gift code kullanan hsaplar gift code den faydalanamaz
bilenler vardır elbet bilmeyenlere yeşillendirelim iyi seneler

dostlar şimdi farkettim ultimate pass in içinde 3 ay bedava discord var şaka gibi :)
Alıntıyı görüntüle
tam bir kısır döngü

NOT DİSCORD NİTRO PLUS AKTİFLEŞTİRİRKEN KREDİ KARTI NUMARASI İSTER 10.80 TL teyit ücreti keser o tutar daha sonra tekrar yatırılıyor hesabınıza
NOT 2 : discorddan ödeme yöntemini silmeyi unutmayın silmek için discord kanallar bölümünde bulunan nitro sekmesini tıklayıp iptal et acılan sayfadan continue demeden kredi kartınızı silemezsiniz oda nitro biter bitmez yeniler ve ücreti kartınızdan ceker kesinlikle silin kartınızı gamepass den de nitrodan da
hala geçerli mi ?

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru