Neler Yeni

Ben neden kulaklıkları bu kadar seviyorum?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Forumda kulaklıkları neden bu kadar çok sevdiğimi yahut abarttığıma dair söylemler aldım. Cevap vereyim.
Kulaklık sadece bir elektronik eşya değil. Bir kültürdür. Bir hobidir. Sennheiser HD600 ve FiiO K5 Pro DAC/AMP gibi ekipmanlarla geçirilen o 5 dk insana terapi gibi geliyor. Bildiğiniz terapötik ilişki kuruyorsunuz.

Kulaklık sizin kullandığınız uyduruk Xiaomi kulaklıklar gibi değil. Xiaomi, kulaklığa kazık atmış bir firmadır. Değerini düşürmüştür. Daha da doğrusu bu Türkiye'de böyledir. Türkler daha doğrusu Anadolu halkı kulaklıkların değerini bilememiştir. Çünkü hem yıllarca kalitesiz şekilde müzik dinlemiş hem de parası olmayan bir milletiz.

AA ne yazıyor üstünde kulaklık, ne kadar 10 lira at sepete.

Xiaomi kulaklığı, kalitesiz olan Çin plastiğinden üretilir. Ama kulaklığın niteliklisi vardır. Fiyat anlamında da 3 katıdır. Ama kalitelidir. Vee ses kalitesi olarak çok fark var. Bunu deneyimledim.

Kulaklık, bilgisayarlardan sonra en değerli 2. elektronik alettir. Multimilyon paralar döner bu pazarda. Kulaklık basit bir şey olsaydı bu para döner miydi?

Efendim özet cümle şu ana fikir ana cümle :

Ben kulaklığa çok değer vermiyorum. Siz kulaklığın değerini bilmiyorsunuz. Yani sizin algınıza göre ben çok seviyor gibi görünebilirim ama öyle değil. Ben normalim. Anormal olan sizsiniz.

Alexa'nın açtığı konuyla alakalı raporumun reddedilişi neticesinde açılan hiciv içerikli bir konudur. Benim konumun da kilitlenmemesini rica ediyorum.

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,973
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben neden Margot Robbie'yi bu kadar seviyorum?

Margot Robbie'yi sevmek bir kültürdür, ben çok değer veriyorum. Scarlett Johansson ya da Jennifer Lawrence gibi KALİTESİZ aktrislerle işim olmaz. Benim değer verdiğim şeylere değer vermiyorsanız sizler birer ANORMALSİNİZ.

TamerKs

80+ Silver
Çin malı konu :pepega:

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Berk Atmaca
:kekw: A N O R M A L S İ N İ Z :kekw:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Forumda kulaklıkları neden bu kadar çok sevdiğimi yahut abarttığıma dair söylemler aldım. Cevap vereyim.
Kulaklık sadece bir elektronik eşya değil. Bir kültürdür. Bir hobidir. Sennheiser HD600 ve FiiO K5 Pro DAC/AMP gibi ekipmanlarla geçirilen o 5 dk insana terapi gibi geliyor. Bildiğiniz terapötik ilişki kuruyorsunuz.

Kulaklık sizin kullandığınız uyduruk Xiaomi kulaklıklar gibi değil. Xiaomi, kulaklığa kazık atmış bir firmadır. Değerini düşürmüştür. Daha da doğrusu bu Türkiye'de böyledir. Türkler daha doğrusu Anadolu halkı kulaklıkların değerini bilememiştir. Çünkü hem yıllarca kalitesiz şekilde müzik dinlemiş hem de parası olmayan bir milletiz.

AA ne yazıyor üstünde kulaklık, ne kadar 10 lira at sepete.

Xiaomi kulaklığı, kalitesiz olan Çin plastiğinden üretilir. Ama kulaklığın niteliklisi vardır. Fiyat anlamında da 3 katıdır. Ama kalitelidir. Vee ses kalitesi olarak çok fark var. Bunu deneyimledim.

Kulaklık, bilgisayarlardan sonra en değerli 2. elektronik alettir. Multimilyon paralar döner bu pazarda. Kulaklık basit bir şey olsaydı bu para döner miydi?

Efendim özet cümle şu ana fikir ana cümle :

Ben kulaklığa çok değer vermiyorum. Siz kulaklığın değerini bilmiyorsunuz. Yani sizin algınıza göre ben çok seviyor gibi görünebilirim ama öyle değil. Ben normalim. Anormal olan sizsiniz.
Haklısınız cidden kulaklık benim için de ayrı bir çekiciliği var.
Kulaklık bir aksesuar aslında

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Ben neden Ege Fitness ı bu kadar seviyorum
Mentalimi düşünce yapımı geliştirdiği için kötü günlerimde yanımda olup beni motive ettiği için hayatıma yol verdiği için seviyorum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Haklısınız cidden kulaklık benim için de ayrı bir çekiciliği var.
Kulaklık bir aksesuar aslında
Hocam konunun orijinali bu. Kimseye anormal demem, kullandığı Xiaomi'yi aşağılamam.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben neden Asus Rog'u bu kadar seviyorum?
😂😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,144
Üyeler
147,068
Son üye
clorofin
Top Bottom