Neler Yeni

Beni satan çocuğu dövsem ne olur

brwzya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Brawo
Merhaba 9.sınıfım ditekt olayı anlatayım seni başından beri yanımda oturan çocuk beni rehberliğe şikayet etti olayı anlatayım sene başı bu fotoğraflarımı falan çekmişti bendr ilerde kullanır sıkıntııkar diye telefonunu aldım kendime fotoğraflarını attım bir kaç tane bununda haberi olmuş rehberliğe söylemiş bende bi kaç haftadır sesimi çıkarmıyorum 1.50 50 kilo bi çocuk bende yapılıyım ağzını burnunu dağıtabilirim dövmek istiyorum babama anlatsam olaydan sonra oda arkamda durur büyük ihtimal fen lisesine gidiyorum puanım yüksek eğer yazın dövüp yaz sonu nakil aldırsam yırtarmıyım sorulara ve tavsiyelere açığım

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu fotoğraflar nasıl fotoğraflar?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
ozan başaran
e
Merhaba 9.sınıfım ditekt olayı anlatayım seni başından beri yanımda oturan çocuk beni rehberliğe şikayet etti olayı anlatayım sene başı bu fotoğraflarımı falan çekmişti bendr ilerde kullanır sıkıntııkar diye telefonunu aldım kendime fotoğraflarını attım bir kaç tane bununda haberi olmuş rehberliğe söylemiş bende bi kaç haftadır sesimi çıkarmıyorum 1.50 50 kilo bi çocuk bende yapılıyım ağzını burnunu dağıtabilirim dövmek istiyorum babama anlatsam olaydan sonra oda arkamda durur büyük ihtimal fen lisesine gidiyorum puanım yüksek eğer yazın dövüp yaz sonu nakil aldırsam yırtarmıyım sorulara ve tavsiyelere açığım
eğer samimiyetine sığınarak şaka olsun diye fotoğraf çektiyse bir şey yapma kendi kendine triplere girme, ama zorbalık yapıyorsa direk döv izin verme sakın. bu seneden alıştırırsan lise hayatın boyunca tepene çıkarlar

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

brwzya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Brawo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e

eğer samimiyetine sığınarak şaka olsun diye fotoğraf çektiyse bir şey yapma kendi kendine triplere girme, ama zorbalık yapıyorsa direk döv izin verme sakın. bu seneden alıştırırsan lise hayatın boyunca tepene çıkarlar
Benden fotoları sil dese silerdim gitti rehberliğe verdi yani bende sizin gibi düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bu çocuğun telefonunu aldıysan neden silmedin la anlamadım?
O an aklıma gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam 🤓

Ekler

• Screenshot_20240530_230250_Chrome.jpg
    Screenshot_20240530_230250_Chrome.jpg
    54.8 KB · Hit: 37

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
öyle döveceksen falan son gün okul çıkışı döv ben genelde o taktiği kullanıyorum okul bir şey diyemiyor

brwzya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Brawo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle döveceksen falan son gün okul çıkışı döv ben genelde o taktiği kullanıyorum okul bir şey diyemiyor
Okul dağ başında o yüzden bi arkadaşı ikna ettim onu dişarda oturmaya çağıracak bende buluşacakları yerde bekleuip dövücem

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,512
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Okul dağ başında o yüzden bi arkadaşı ikna ettim onu dişarda oturmaya çağıracak bende buluşacakları yerde bekleuip dövücem
biraz daha sabret okul kapansın ağzını yüzünü dağıt

Top Bottom