Neler Yeni

Beni seviyor olma ihtimali yüzde kaç?

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Başka arkadaşı var mıydı sırada yanına çağıracak?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,924
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Tecrübelerimden ve deneyimlerinden yola çıkarak söylüyorum seni sevme ihtimali %31.
Edit: %3.1'e düştü.

Son düzenleme:

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,963
İsim
Mert Metshi
Bence seviyor

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?
Canım demesi maalesef bir anlam ifade etmiyor artık. Bundan 10 sene önce belki bir anlamı vardı ama artık anlamı olan bir kelime değil. Sor kurtul hocam.

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Canım demesi maalesef bir anlam ifade etmiyor artık. Bundan 10 sene önce belki bir anlamı vardı ama artık anlamı olan bir kelime değil. Sor kurtul hocam.
Keşke sorabilsem. Eğer hayır derse arkadaşlığımız biter. Nasıl konuşacağım o zaman onunla.

Top Bottom