Neler Yeni

BenQ XL2411 rtx 2060 ile kullanmak

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
DVI kablo en fazla 60fps aktarmıyor mu
ben öyle biliyorum

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
kablo siparişini verdim 0.5 metre masanın altındaki kasaya yetişir mi yoksa 1 metre mi almam lazım pek metre bilgim yokta :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı monitörü mü kullanıyorsun
Aynı monitörü kullanmıyorum ancak sorununuzun çözümünü bildiğim için kabloyu önerdim zaten. :)))
EDİT: Yanlış biliyormuşum. :(
Eğer emin olamıyorsanız uğraşmamak adına direk 1 metreliği alın geçin derim.

Son düzenleme:

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
normalde bu 144hz görüntüyü HDMI den almalısın

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.

DVI 144Hz destekliyor muydu ya? Ben en fazla 60Hz desteği var diye biliyordum. Bak bende yeni bir şey öğrendim şimdi.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
siparişi iptal mi edeyim nasıl bi yol izlemem gerekiyor
İptal edin. İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım şimdi bende ve yeni bir şey öğrenmiş oldum. Garip. DVI kablosu almanız gerekiyor. Elinizdeki RTX 2060'da DVI çıkışı var mı?

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
dvı çıkışı yok msi modelini kullanıyorum
Anladım hocam ama dönüştürücüler veya dönüştürücü kablo ile 144Hz alabilir misiniz bilmiyorum. Çoğu desteklemiyor çünkü. İyice araştırmak lazım.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
yandık ya bide bunla uğraşıcaz
Yanlış öneri yapmamak adına şu an iyice araştırmaya çalışıyorum. Bulamazsam bir şey diyemem zaten.
Normalde sistemlerde DVI'a nazaran HDMI veya DP tercih edildiği için bende ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım ve DVI'nın 144Hz destekleyebildiğini yeni öğrenmiş oldum. Yeni nesil ekran kartlarının çoğunda VGA, DVI vs genellikle olmuyor çünkü.
Bir önceki yanlış öneri için de ayrıca özür dilerim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ahmet çetin
Yanlış öneri yapmamak adına şu an iyice araştırmaya çalışıyorum. Bulamazsam bir şey diyemem zaten.
Normalde monitörlerde DVI'a nazaran HDMI veya DP tercih edildiği için bende ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım ve yeni öğrenmiş oldum. Yeni nesil ekran kartlarının çoğunda VGA, DVI vs genellikle olmuyor çünkü.
Bir önceki yanlış öneri için de ayrıca özür dilerim.
sorun yok hocam yardımın için teşekkür ederim bende araştırıyorum eğer bir şeyler bulabilirsen konuyu takipteyim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
yandık ya bide bunla uğraşıcaz
Hocam ben şahsen bulamadım 144 Hz destekli dönüştürücü veya uçları farklı tek kablo.
Kaldı ki hocamızın paylaştığı monitörün linkinden anladığım kadarıyla 144Hz almak için Dual DVI kablo olması lazım. Yani, hem monitörün girişi hem de ekran kartının çıkışı DVI olması lazım direk. Ben bunu anladım.

144Hz destekli dönüştürücü veya uçları farklı tek kablo bulabilen olursa buraya atsın lütfen. Garip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ahmet çetin
Hocam ben şahsen bulamadım 144 Hz destekli dönüştürücü veya uçları farklı tek kablo.
Kaldı ki hocamızın paylaştığı monitörün linkinden anladığım kadarıyla 144Hz almak için Dual DVI kablo olması lazım. Yani, hem monitörün girişi hem de ekran kartının çıkışı DVI olması lazım direk. Ben bunu anladım.

144Hz destekli dönüştürücü veya uçları farklı tek kablo bulabilen olursa buraya atsın lütfen. Garip.
bi yandan monitörü ilana koyuyorum eğer sorunum çözülmezse kabloyla satmak en mantıklısı gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,323
Üyeler
140,808
Son üye
aguywithnonname
Top Bottom