Neler Yeni

Benq Zowie 240hz 0.5ms monitör

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
dostlar bu 2 monitör arasındakı fark nedi tam olarak kontrolcu ve yandakı kapaklar mı tam anlayamadım yardım eder misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,891
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
tn panel monitöre o kadar vermezdim. 360hz alırsınız o paraya.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tn panel monitöre o kadar vermezdim. 360hz alırsınız o paraya.
hocam beni ilgilendiren gerçek 240hz ve 0.5ms tn olması benım ıcın daha iyi hız ve tepki açısından sadece şu 2 monitör arasındakı farkı tam olarak anlayamıyorum devasa bir fiyat farkı var ayrıca 7.5k iyi bir fiyat bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,783
İsim
Burak Karadağ
Senin TN isteğini ve FPS ci olup hardcore oynadığını anlıyorum. Zowie monitör zaten başlıca efsane. XL2546K al derim ve bu arada TN yerine maddi açıdan bunu alman da çok mantıklı olur dostum

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
hocam beni ilgilendiren gerçek 240hz ve 0.5ms tn olması benım ıcın daha iyi hız ve tepki açısından sadece şu 2 monitör arasındakı farkı tam olarak anlayamıyorum devasa bir fiyat farkı var ayrıca 7.5k iyi bir fiyat bence
Dyac özelliği olması lazım, aralarında fark var. Bahsettiğiniz gerçek 240hz olayını yapan Dyac zaten. Ama bütçeniz yoksa tercih edebilirsiniz. Pahalı olan 240 olanı da almak yerine kaliteli 360 alabilirsiniz. Bu attığınız monitörleri kullanan youtuberler yavaş yavaş 360hz ye geçmeye başladılar ç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani açık konuşmak gerekirse, combatry bile attığınız pahalı monitörden, alienware 360hz ye geçti.

Ben de profesyonel fps oyuncusuyum, bu kadar takmaya gerek yok. 360 alın geçin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,891
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Dyac özelliği olması lazım, aralarında fark var. Bahsettiğiniz gerçek 240hz olayını yapan Dyac zaten. Ama bütçeniz yoksa tercih edebilirsiniz. Pahalı olan 240 olanı da almak yerine kaliteli 360 alabilirsiniz. Bu attığınız monitörleri kullanan youtuberler yavaş yavaş 360hz ye geçmeye başladılar ç

Yani açık konuşmak gerekirse, combatry bile attığınız pahalı monitörden, alienware 360hz ye geçti.

anlatmaya çalıştığım şey.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin TN isteğini ve FPS ci olup hardcore oynadığını anlıyorum. Zowie monitör zaten başlıca efsane. XL2546K al derim ve bu arada TN yerine maddi açıdan bunu alman da çok mantıklı olur dostum
ben de bu var zaten memnun değilim

teşekkürler hocam bazen offline turnuvalara katılıyorum ondan dolayı 360hz olsun ıstemiyorum 240 kafi benım için sizce benq monitörler arasıdna fıyatını hak edecek bir fark var mı ona göre xl2546k yı alıcam

hocam dyac teknolojisi görüntü bulanıklıgını azatlmaya yönelik bir teknoloji değil mi input lag olarak +sı var mı

Son düzenleme:

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
ben de bu var zaten memnun değilim

teşekkürler hocam bazen offline turnuvalara katılıyorum ondan dolayı 360hz olsun ıstemiyorum 240 kafi benım için sizce benq monitörler arasıdna fıyatını hak edecek bir fark var mı ona göre xl2546k yı alıcam

hocam dyac teknolojisi görüntü bulanıklıgını azatlmaya yönelik bir teknoloji değil mi input lag olarak +sı var mı
Monitörün bütün amacı zaten Dyac, mükemmel bir özellik. Eğer 240 sana yetecekse, attığın xl2546k alınır.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
arada 4k fiyat farkı var değer mi diye düşünüyorum hocam
Kesinlikle değer, YouTubeye girip yazın Dyac on, off diye. Eğer ki gidip ucuz olanı alırsanız şimdiki monitörünüzden çok bir farkı olmayacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,373
Üyeler
157,366
Son üye
UveysM
Top Bottom