Neler Yeni

Beyaz Sistem toplamak, intel-amd ve bileşen önerisi

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Hocam doğru, ancak ben alırken 4000 serisi daha piyasada yoktu :) Eğer almasaydım 4000D airflow düşünürdüm, ancak o zaman da fan masrafı çıkıyor. Benim 465x'i almamdaki en büyük neden 3 adet LL fandı. Sıvı soğutmadaki fanlar da aynı olunca çok güzel bir görüntü oluşuyor. En başından beri bu şekilde planlamıştım. Eğer şuanki zaman olsa ve elimde az biraz daha para olsa 4000D Airflow + 3 adet LL 120 fan alırdım.
Bak işte o zaman işler değişir :D
İçinden LL fan mı çıkıyordu ?Ben sp çıkıyor sanıyordum ,ha bi de piyasada zaten yokmuş 4000 serisi .
Bir de içinden Commander pro çıkmış daha ne olsun :D
Sıvı soğutmanın da içinden çıkmıştır kontrolcü ,toplamda 3 kontrolcünüz var sanırım ve bu baya iyi.
Güzel günlerde kullanın hocam ilk defa sizde gördüm kendimden başka adam gibi Corsair +Rog ekosistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
İçinden LL fan mı çıkıyordu ?Ben sp çıkıyor sanıyordum ,ha bi de piyasada zaten yokmuş 4000 serisi .
Sıvı soğutmanın da içinden çıkmıştır kontrolcü ,toplamda 3 kontrolcünüz var sanırım ve bu baya iyi.
Güzel günlerde kullanın hocam ilk defa sizde gördüm kendimden başka adam gibi Corsair +Rog ekosistem.
Kasayı ilk aldığımda çok şaşırmıştım, arka kapağını bir açtım karşımda Commander Pro, o zamanlar üye olduğum 3-4 tane pc grubu vardı facebook'ta oralara konu açtım. Birisi benim için Corsair'e mail atmıştı. Corsair'den dönüş geldi; Node Core stoklarının azlığından dolayı bazı parti 465x'lere Commander Pro eklemişler. Çok garip gelmişti. Neresinden bakarsan kâr oluyor, 3 in 1. Kasayı 4 senede kafamda kurguladım diyebilirim. Kaç kere facebook DADG grubunda post açtım sayısını hatırlamıyorum. En sonunda bu şekilde yavaş yavaş toplayarak güzel bir sistem oluşturdum. Eksik olarak 1 adet LL120 fan ve ekran kartım var. Gönül ister ROG 3070 white takıp bir de sleeve kablo vs. ancak Türkiye şartları gereği pek bir şey yapamıyorum.

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
Önerileriniz için teşekkür ederim, Nasip kısmet olur da toplayabilirsem buradan tekrar konuyu hortlatırım, umarım :)

Firstmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ilkay berber
Ll ve sp nin farkı ney

Top Bottom