Neler Yeni

Beyler Bizdemi Oyun Yapsak

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Cahit Emin
Gençler biraz youtube ile falan ilgilenen biriyseniz bu lacey games adlı siteyi biliyorsunuzdur bu sitenin bir gerçekliği henüz yok ama videolar sayesinde bu kadar basit yapılan bir oyun bile şuan milyonlar izleniyor ve oynanıyor steamda ilk oyunu çıktı ücretsiz oynayabilirsiniz ben oynadım kısa ve basit ama etkisi büyük bir oyun böyle bir oyun yapmak zor olmayacaktır işin içine biraz gizem katsak bir kac vahşet eklesek bizde paylassak buda tutarmi diye düşünüp kafayı yiyorum belki parayı kirarim diye ama aklıma bir senaryo gelmiyor bu oyun serisi biraz gerçek hayattaki şeyleri anlatıyor ama insanlar psikopat bir oyun olduğu için ilgi gösteriyor biz dahada psikopat bir oyun tasarlasak dünya genelinde tutmazmi ne dersiniz
9 aydır yapıyorum yarısına bile gelemedim

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Aslında Birazda seçtiğin kişilerin karakterine bağlı bir durum biz 1 yıldır beraberiz ve gayet dost gibi olduk ama işte arkadaşında olsalar herzaman sert davranmalısın ama baskıcı değil sadece sert davranmalısın tabi işin cıvığını çıkartmadan şan tüm ekip aynı evde oturuyor IQ ben biraz yumuşak davrandım (biraz fazla yumuşak) 4 kişi 1 evdeyiz artık yapacak bişi yok 😅
😁😁 Valla dediğim gibi haftalardır basimin etini yiyorum aklıma oyunun ana hikayesiyle alakalı çok sey geliyor ama en iyisi hangisidir diye soracak birinin olmaması işte parayla aldığın biri bu soruya sallamasyon cevap verirken dost dediğin birisi uzun düşünerek cevap verebilir birde cebimden nasıl bir para çıkar onuda dusunuyorum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
Senior AI Developer + Mekatronik Mühendisi
İsim
Salih
Ya odosrum
Şimdi şöyle bir şey var kafama sıkıntı gelen su eğer para vererek yaptirirsam tüm yük yani oyunu geliştirme oyunun geleceği ne yapacağım tüm yük üstüme kalır sonuçta para karşılığı oyunu yapan ekip paraya bakıyor oyunun geleceği cokta şeylerinde değil ama dost olarak bulabilirsem onlar benim kadar uğraşırlar diye düşünüyorum
Yani Kısaca iş esnasında İşçi Günlük Hayattan Dost veya ne diyim arkadaş veya sevgili olarak görmelisin. (Grup içinde Torpil yapmanı tavsiye etmiyorum asla sonradan kıskançlık başlar ve direkt batarsınız..)

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Aslında Birazda seçtiğin kişilerin karakterine bağlı bir durum biz 1 yıldır beraberiz ve gayet dost gibi olduk ama işte arkadaşında olsalar herzaman sert davranmalısın ama baskıcı değil sadece sert davranmalısın tabi işin cıvığını çıkartmadan şan tüm ekip aynı evde oturuyor IQ ben biraz yumuşak davrandım (biraz fazla yumuşak) 4 kişi 1 evdeyiz artık yapacak bişi yok 😅
Yani mesela oyun diyelim tuttu gelecek eleştirilere gelecek linçlere hazır miyim bunlarda ayrı bir konu buda bazen dusundurtuyor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Salih
😁😁 Valla dediğim gibi haftalardır basimin etini yiyorum aklıma oyunun ana hikayesiyle alakalı çok sey geliyor ama en iyisi hangisidir diye soracak birinin olmaması işte parayla aldığın biri bu soruya sallamasyon cevap verirken dost dediğin birisi uzun düşünerek cevap verebilir birde cebimden nasıl bir para çıkar onuda dusunuyorum
Şöyle Söyleyim o onu yapamiyicağı ve eline bir şey geçmeyeceği için hikayeni kötülüye bilir herkese güven olmaz bire sakın hikayeni yazılı bir şekild e verme biz 1 yıllık ekibiz ben bile vermedim bazı özel konularda bilgileri sen hiç karışma.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Yani Kısaca iş esnasında İşçi Günlük Hayattan Dost veya ne diyim arkadaş veya sevgili olarak görmelisin. (Grup içinde Torpil yapmanı tavsiye etmiyorum asla sonradan kıskançlık başlar ve direkt batarsınız..)
Yani evet haklısınız kesinlikle ayrımcılık olmamalı ama aklındaki oyunun yapım süresi 2/3 haftayı geçeceğini sanmıyorum oyunu sizde gördünüz oyun değilde resimlerden oluşan bir oyun gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle Söyleyim o onu yapamiyicağı ve eline bir şey geçmeyeceği için hikayeni kötülüye bilir herkese güven olmaz bire sakın hikayeni yazılı bir şekild e verme biz 1 yıllık ekibiz ben bile vermedim bazı özel konularda bilgileri sen hiç karışma.
hocam hikayeyi vermeden oyunu nasıl yaptiracagimki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Salih
Yani mesela oyun diyelim tuttu gelecek eleştirilere gelecek linçlere hazır miyim bunlarda ayrı bir konu buda bazen dusundurtuyor
Oyun Daha Prototip aşamasında ekip üyelerin tarafından çalınabilme ihtimali yüksektir eğer oyunda potansiyel varsa o sebeple tüm dosyaları vermemek en iyisi.

Yani evet haklısınız kesinlikle ayrımcılık olmamalı ama aklındaki oyunun yapım süresi 2/3 haftayı geçeceğini sanmıyorum oyunu sizde gördünüz oyun değilde resimlerden oluşan bir oyun gibi

Şöyle söyleyim sana oyun hikayeyi vericeksin elbette ama mesela 3 kişisiniz 3 kişiye hikayeyi bölüm bölüm anlatıcaksın herkes farklı bölümü yapıcak ve sonunda hepsini birleştiriceksin.

Valla oyunu gördüğümde bir çocuğun yaptığı çizimlere benzettim çok bi farkı yoktu açıkçası😅

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Oyun Daha Prototip aşamasında ekip üyelerin tarafından çalınabilme ihtimali yüksektir eğer oyunda potansiyel varsa o sebeple tüm dosyaları vermemek en iyisi.

Şöyle söyleyim sana oyun hikayeyi vericeksin elbette ama mesela 3 kişisiniz 3 kişiye hikayeyi bölüm bölüm anlatıcaksın herkes farklı bölümü yapıcak ve sonunda hepsini birleştiriceksin.

Valla oyunu gördüğümde bir çocuğun yaptığı çizimlere benzettim çok bi farkı yoktu açıkçası😅
Aynen hocam oyunun olayı zaten oyunun guya çocuklar için yapılmış olmasi ve bu korkunclastiriyor çünkü oyunun %80 ni çocuksu %20 si gerçekçi kanli vahsetli sahnelerden oluşması insan oyunu 20 dk gülerek renkli oynayinca o ara sahnelerde urperiyor korkuyor ve ilgisini çekiyor oyun bu şekilde unlendi

Hmm anladım hocam saolun ilk önce yapmam gereken sanırım kafamdaki tüm senaryoyu oyunun nasıl olacağını bir tarafa yazmak olacak yazdıktan sonra bir ekip bulmam gerekiyor sonrası belli

• Beğen
Reaksiyonlar: Good
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,239
Üyeler
147,513
Son üye
danzakuduro58
Top Bottom