Neler Yeni

Beyler Colorful RTX 4070 SUPER iGame Ultra soğutması iyi mi ?

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Sercan SAYİT
Parçalar özenle seçilmiş beğendim. Tek beğenmediğim anakart, onu da tasarım olarak sevmiyorum.

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Eymen
kardeşim topladığın parçalarda önemli pahalı değil sen kısıp ekran kartına abanıyon
kankam ben sana lman gereken minimumu gönderdim senin zaten 61k bütçen var gid yükselt anakartı rami falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim topladığın parçalarda önemli pahalı değil sen kısıp ekran kartına abanıyon
bana kalsa bu şekil alıp soğutucuyu sıfır olarak sat sonra yeni soğutucu al
1723800066335.png

ekran kartına abanmamışım işlemci r7 7800x3d 32gb ram 1tb ssd kaliteside kötü değil, yardımcı olmaya çalışıyorum yazdığın yoruma bak

kankam ben sana lman gereken minimumu gönderdim senin zaten 61k bütçen var gid yükselt anakartı rami falan

bana kalsa bu şekil alıp soğutucuyu sıfır olarak sat sonra yeni soğutucu al Alıntıyı görüntüle
benim topladığım sistem kat ve kat daha iyi

bana kalsa bu şekil alıp soğutucuyu sıfır olarak sat sonra yeni soğutucu al Alıntıyı görüntüle

ekran kartına abanmamışım işlemci r7 7800x3d 32gb ram 1tb ssd kaliteside kötü değil, yardımcı olmaya çalışıyorum yazdığın yoruma bak
kral fark ettiysen aynı ama parçalar kasa işlemci soğutucu felan daha iyi olduğunu söylüyorum

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Eymen
benim topladığım sistem kat ve kat daha iyi

kral fark ettiysen aynı ama parçalar kasa işlemci soğutucu felan daha iyi olduğunu söylüyorum
dostum dalgamı geçiyorsun ram ve işlemci aynı birde benimki 2tb ssd 7450 okuma 69000 yazma senin 1tb ssd ve benim kasa seninkinden daha iyi sadcee sana soğutucuyu satıp yeni bir tane almanı söyledim

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Eymen
dostum dalgamı geçiyorsun ram ve işlemci aynı birde benimki 2tb ssd 7450 okuma 69000 yazma senin 1tb ssd ve benim kasa seninkinden daha iyi sadcee sana soğutucuyu satıp yeni bir tane almanı söyledim
uğraşamayacağım seninle yardım ediyorum boş yapıyorsan al ne istiyorsan

Top Bottom