Neler Yeni

beynimiz daha iyi bir tanrı yaratabilir

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sagittarius

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
yav o değilde bu çoğu ateistler tam sövülmelik ya. kardeşim inanan birine niye ***** gözüyle bakıyosunuz ki. yok dar görüşlü kafası basmıyo falan aynennn
Yaw sg et uğraşılmaz ne dersen de aksini söylüyecek

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
yav o değilde bu çoğu ateistler tam sövülmelik ya. kardeşim inanan birine niye ***** gözüyle bakıyosunuz ki. yok dar görüşlü kafası basmıyo falan aynennn
sen trde islama inanmayanlara nasıl bakılıyor bilmiyorsun herhalde sen adama kalkıp hristiyanlar şöyledir yahudiler böyledir ama ateistlerin anasına söversen adam da senin inancına laf atar ortaokula giden liseye yeni geçmiş elemanların ergenliği ayrı senin dediğin ayrı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaw sg et uğraşılmaz ne dersen de aksini söylüyecek
tamam canım saat 2 oldu bu arada yarın okulun var :kedi:

Sagittarius

80+ Silver
sen trde islama inanmayanlara nasıl bakılıyor bilmiyorsun herhalde sen adama kalkıp hristiyanlar şöyledir yahudiler böyledir ama ateistlerin anasına söversen adam da senin inancına laf atar ortaokula giden liseye yeni geçmiş elemanların ergenliği ayrı senin dediğin ayrı

Aynen aynen var

Carrier

80+ Bronze

inanın bilmiyorum çevremde veya internette oyundan vs. hep dine kitaba sövülüyor. bu din tartışmalarını ben kendimce hiç sevmiyorum. ölünce ahiret varsa islam doğrudur deriz. yoksa da yok olup gideriz.

Sagittarius

80+ Silver

Çıkmadan yazıyım içimde kalacak yemin ediyorum diplomalı p.csin

Carrier

80+ Bronze
ülke olarak aşırı fazla gerideyiz ya saygı denen bişey yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet yıldırım
Bizim eskiden bı @FPU/CACHE vardı onunla aynı kaderi yaşıyorum

Saygılı olmayacan bugün bunu anladım yok eski kafalı olursun
hocam saygili olmadığınız icin geri kafalisiniz zaten ayriyeten hala yaziyor olmaniz komik bir durum. halinize ve cehaletinize gülüyoruz

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
inanın bilmiyorum çevremde veya internette oyundan vs. hep dine kitaba sövülüyor. bu din tartışmalarını ben kendimce hiç sevmiyorum. ölünce ahiret varsa islam doğrudur deriz. yoksa da yok olup gideriz.
maalesef insanlar biribirini bu hale getirdi birinin ateistlere sövmesi beni ilgilendirmiyor ama eğer onun inancına edildiğinde sinirlenecekse onun da etmemesi gerekiyor
biri bana şahsen gelip ateistim diye sövse ben de onun inancına söverim

insan beyni kadın kıçına daha çok tapınıyor...
insan beyni demiyelim de türk beyni diyelim o da türk erkeğinin suçu gerçi türk erkeği kadını ilahlaştırdı bir kere şimdi de uzaktan uzaktan bakıyorlar öyle tanrısıymış gibi;)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,164
Üyeler
140,147
Son üye
Kaangurses1
Top Bottom