Neler Yeni

Bi kızı seviyorum fakat...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Kız seni yakın arkadaşı olarak görüyor sevgili olmaya çalışırsan ret yersin gibi duruyo hatta kız pişman olabilir arkadaş olduğunuza ki arkadaşına da ihanet etmiş olursun benim başıma geldi en yakın arkadaşım la aldatmıştı 2 ay kendime gelemedim.

Microsoft

80+ Bronze
Hocam iyi akşamlar sizden tavsiye istiyorum öncelikle.
Yaş 16 lise 2 yim, covidden dolayı geçen sene okula 1-2 hafta gidebildik yatılı bir okulda kaldığım için sınıfları 2 ye ayırmışlardı (evciler ve yurtçular) ben evciyim ama yurtçu bir arkadaşım bi kızı görmüş yine yurtçu olan, aynı zamanda bizim sınıfta.
Arkadaşım bana yazdı yazın dedi ki 7 aydır seviyorum ne yapmalıyım açılsam mı fln dedi. Ben de açıl dedim en fazla ret yersin bir şey olmaz dedim. Kızdan ret yemiş, üzüldük biz de sonra çocuk okulda bir daha açıldı bu yıl tekrar ret yedi (yaklaşık 3 ay önce) sonra kızla aynı sınıfta kalmaya tahammül edemedi ve okul değiştirdi direkt. (Çocuk biraz saf ailevi sorunları var babası ve babaannesiyle yaşıyor. Ama seviyorum kendisini iyi kalpli biri. Kız da durumunu öğrenmiş ve saf bir kalbi olduğu için arkadaş kalmak istemiş.) Çocuk gitti, kız çocuğun sırasına oturdu yani önümdeki sıraya yaklaşık 2 aydır sürekli derslerde beraber konuşuyor, aynı şakalara gülüyor ve sürekli sohbet ediyoruz. (Kız başka erkeklerle de sohbet ediyor ama onlarla genelde ders ile ilgili benimle ise birçok konuyu konuşuyor, en yakın arkadaşı bir diğer yakın arkadaşım ile sevgililer belki de çift olarak bakmak istiyor 4 ümüze bilemiyorum. )
Başta dedim kendime sadece arkadaşız aynı diğer sohbet ettiğim kızlar gibi bir arkadaş ! Fakat kendimi kandırıyordum en yakın arkadaşımla aynı kızı seviyordum.
Arkadaşlar eğer ben böyle bir teklif yaparsam diğer arkadaşım int*har bile edebilir, bunu istemiyorum ama tüm sınıf kız ile arkadaşımın arasında yaşanan şeyleri az çok biliyor o yüzden ondan gizli de yapamam.
Nasıl bir araftayım bilmiyorum, sadece eğer yapmak istediğiniz yorum varsa diye açtım konuyu.
Bir gün sevdiğim kız milf çıktı diye konu açılcak bak yeminlen

Rulep

80+ Gold
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom