Neler Yeni

Mavi Ekran Bilgisayar acilmiyor yardim lazim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Beyler disari cikmam gerekti bi kac saatliğine pc yi acik unutmusum otomatik kapatma vardi 1 saat geçince uyku moduna almasi için ayarliydi bilgisayar eve geldigimde pc uyku modundaydi acmaya calistim pc yi kasa calisti ancak monitör no video output hatasi veriyor, kapatip acayim dedim bu sefer yine olmadi ek olarak klavyede tuşlara bastim oylesine pc restar modunda yaptığı seyleri yapmaya basladi kasa calisiyor gozukuyor ancak ekran gelmiyor gibi bir durum soz konusu en son m2 ssd takmistim ondan once bi sorun yok diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edecek yokmu ya

şimdi hdmi kablosu ile deneyip pc yi tekrar çalıştırmayı denedim ve bilgisayar sorunsuz açıldı ancak monitör üzerinden tekrar display port a geçmek istediğim zaman yine görüntü vermiyor. Sorunu bilen var mı? @Kürşat Kütükçü @Emmree

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Beyler disari cikmam gerekti bi kac saatliğine pc yi acik unutmusum otomatik kapatma vardi 1 saat geçince uyku moduna almasi için ayarliydi bilgisayar eve geldigimde pc uyku modundaydi acmaya calistim pc yi kasa calisti ancak monitör no video output hatasi veriyor, kapatip acayim dedim bu sefer yine olmadi ek olarak klavyede tuşlara bastim oylesine pc restar modunda yaptığı seyleri yapmaya basladi kasa calisiyor gozukuyor ancak ekran gelmiyor gibi bir durum soz konusu en son m2 ssd takmistim ondan once bi sorun yok diye biliyorum

Yardım edecek yokmu ya

şimdi hdmi kablosu ile deneyip pc yi tekrar çalıştırmayı denedim ve bilgisayar sorunsuz açıldı ancak monitör üzerinden tekrar display port a geçmek istediğim zaman yine görüntü vermiyor. Sorunu bilen var mı? @Kürşat Kütükçü @Emmree
Ekran kartın farklı DP çıkışında denedin mi söyle yap önce kabloyu çıkar ekran kartından PC yi aç açıldıktan sonra kabloyu tak

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartın farklı DP çıkışında denedin mi söyle yap önce kabloyu çıkar ekran kartından PC yi aç açıldıktan sonra kabloyu tak
abi tek dp çıkışı var ekran kartım da, deneyecektim yoksa. Onu da denedim ekran gelmedi yine otomatik hdmi a geçti

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
abi tek dp çıkışı var ekran kartım da, deneyecektim yoksa. Onu da denedim ekran gelmedi yine otomatik hdmi a geçti
Monitör den otomatik çıkışı kapat sadece DP seç

tr3ty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep Boran Berk
ekran kartı yazılımlarını kontrol edin hdmı üzerinden belki kapanma esnasında driver hata vermiş bile olabilir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
onu nasıl yapıyoruz abi

nereye bakmam lazım hiç bilgim yok o konulardan
Monitör yan tuşlarından yapabilirsin karıştır biraz bulursun 😄

• Beğen
Reaksiyonlar: Just

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Monitör uyku moduna da geçmiş olabilir fişten çıkar tak
yok abi şuan çalışıyor. ancak dp ile bağlayınca görüntü vermiyor hdmi da sorunsuz çalışıyor. Elimde yedek dp kablosu olmadığı için kablodan mı ekran kartı portundan mı anlayamıyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yok abi şuan çalışıyor. ancak dp ile bağlayınca görüntü vermiyor hdmi da sorunsuz çalışıyor. Elimde yedek dp kablosu olmadığı için kablodan mı ekran kartı portundan mı anlayamıyorum
Menüden yapsana monitör un nasil yok vardır ayar 😄

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut
Top Bottom