Neler Yeni

Bilgisayar Aldıktan Sonra Başıma gelenlere bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ali
Sansim yaver gidiyor dedim oyundan düşündüğümden fazla kazandim kumar değildi emek ile yaptım bunu eski PC'yi satıp yeni PC aldim gamerbaser Silver ekran karti kasa falan çok hoştu MB511 seçtim bir de 3 fanli XFX qick 308 ekran karti bir de anakart olarak ASUS Prime X570-P çok mutluydum 10 gün bekledim siparişden 4 gün sonra geldi heyecanlanmistim çok şık duruyordu PC'yi fişe taktım ve ReviOS kurmaya başladım flash bellek yoktu eski flash bellek buldum 3 tane 1'ini taktım içine ReviOS Windows 10 21H1 kurdum Rufus ile sonra BIOS'a girdim boot ettim fakat format atmadı sadece BIOS'a geri attı 2. flash belleğe kurdum fakat ISO'yu silmiştim tekrar yüklerken internet kesildi ve dosya tam yuklenmemis bende görmedim direk kurdum Rufus ile fakat boota geldiğimde yarım kaldığı için ISO öyle ekranda kaldı bende PC'yi kapatıp açtım ve flash belleği biçimlendirmeye çalıştım ama olmadı disk yazma korumalı diyordu birkaç yöntem denedim sıra geldi 3. flash belleğe onu taktım PC'yi açtım ekranda BIOS password yazıyordu tamirciye götürdük tanıdık adam BIOS format attı internet sitesinden bakıp ama olmadı BIOS pili yoktu bir yere basılı tutup yapılıyordu ama olmadı şimdi garantiye götürmeye karar verdik buraya kadar okuduysan yorumlara ne yapabileceğimi söyler misin saygılar.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Anakart marka model ne

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,904
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
X570-p asus prime
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ders çalışmayı sevmiyorum knk xd
Bios formatı diye bişi yok. Garantili ürünü bilgisayarcı yerıne garanti firmasına gönderseniz daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler yardım edin ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bios formatı diye bişi yok. Garantili ürünü bilgisayarcı yerıne garanti firmasına gönderseniz daha iyi olur.
Bios format derken bios sifirlama

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yani biraz düzgün yazıp paragraf başlarıyla ayırsaydın daha okunur olurdu. Şu an okumaya üşendim mesela.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Sansim yaver gidiyor dedim oyundan düşündüğümden fazla kazandim kumar değildi emek ile yaptım bunu eski PC'yi satıp yeni PC aldim gamerbaser Silver ekran karti kasa falan çok hoştu MB511 seçtim bir de 3 fanli XFX qick 308 ekran karti bir de anakart olarak ASUS Prime X570-P çok mutluydum 10 gün bekledim siparişden 4 gün sonra geldi heyecanlanmistim çok şık duruyordu PC'yi fişe taktım ve ReviOS kurmaya başladım flash bellek yoktu eski flash bellek buldum 3 tane 1'ini taktım içine ReviOS Windows 10 21H1 kurdum Rufus ile sonra BIOS'a girdim boot ettim fakat format atmadı sadece BIOS'a geri attı 2. flash belleğe kurdum fakat ISO'yu silmiştim tekrar yüklerken internet kesildi ve dosya tam yuklenmemis bende görmedim direk kurdum Rufus ile fakat boota geldiğimde yarım kaldığı için ISO öyle ekranda kaldı bende PC'yi kapatıp açtım ve flash belleği biçimlendirmeye çalıştım ama olmadı disk yazma korumalı diyordu birkaç yöntem denedim sıra geldi 3. flash belleğe onu taktım PC'yi açtım ekranda BIOS password yazıyordu tamirciye götürdük tanıdık adam BIOS format attı internet sitesinden bakıp ama olmadı BIOS pili yoktu bir yere basılı tutup yapılıyordu ama olmadı şimdi garantiye götürmeye karar verdik buraya kadar okuduysan yorumlara ne yapabileceğimi söyler misin saygılar.
1631370409577.png

Bios sıfırlamak istiyorsan bu işaretlediğim pili çıkartıp biraz bekle ve geri tak

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Top Bottom