Neler Yeni

Bilgisayar Almakta laptop mu masaüstü mü?

LAPTOP_MASAÜSTÜ

• Oy kullanan toplam üye
    13
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet
Oyun tarzı için istiyorsan tabi pc amma leptop hereyere taşınabilriliğindne dolayı oda güzel amam dediğim gibi oyuncu istiyorsan masaüstü hem monitörde bğyğk leptopda küçük

TeoHan

80+
Masaüstü alırsan oyun performansın daha yüksek olacaktır.

Spawl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
KEREM BENLİ
Arkadaşlar yakın zamanda bir bilgisayar almak istiyorum ama masaüstü pc toplasam mı yoksa laptop mu alsam bilemedim.Sizce ekonomik ve performansda iyi olması için ne almalıyım?
PERFORMANS VE EKONOMİK OLMASINI İSTİYORSAN KESİNLİKLE MASAÜSTÜ AL HEM OYUN PERFORMANSIN HEMDE GENEL PERFORMANSIN YÜKSEK OLACAKTIR

Erman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
erman yerlikaya
Şu yaşıma kadar sadece laptop kullanmış biri olarak konuşuyorum 7 sene boyunca casper nirvana 8.1 gt 710m 8 gb ram i7 bi laptop kullandım laptop öldü 7 sene sonunda. Kullanırken oyunlar da bi süre sonra aşırı ısındığını fark ediceksin yazın özellikle +90 derceye çıkıyor laptoplar kolaylıkla daha sonra performans düşüşü oluyor 2-3 sene sonra bu +30 fps lere kadar çıkıyor laptop tamir ettirmek gerçekten çok pahalı bi süre sonra masaüstünü arzulamaya başlıyorsun emin ol :D

Thenol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şenol Şahan
Arkadaşlar yakın zamanda bir bilgisayar almak istiyorum ama masaüstü pc toplasam mı yoksa laptop mu alsam bilemedim.Sizce ekonomik ve performansda iyi olması için ne almalıyım?
Masaüstü ve laptop iki cihaz çok farklı kullanım yerleri olsun yada kullanırken vereceği performans olsun herşeyi farklı.
Masaütsü pc ler geliştirmeye müsait olduğu için daha ideal fakat taşınabilir özelliği nedeniyle laptop un yeri önemi fartklıdır. kısacası senin pc yi ne amaçla kullanacağına bağlı tercihini yapmak.
Ama benim tercihim her zaman masa üstü olmuştur. Taşıma özelliği olmasada diğer konularda her türlü masa üstü öndedir :D

Emrehan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emrehan Hacıarifoğlu
Performans masa üstü, iş için kullanacaksanız dizüstü derim . Ama masaüstü her halükarda ❤️?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
Hem gezeyim gezerkende yanımda pc olsun dersen notebook daha mantıklı fakat masaüstü fiyatına göre daha performanslı olur 4000 tl bir masaüstü aynı fiyat notebookdan daha performanslı olur.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Bu tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenecek bir konu aslında. Hayatın her alanında olduğu gibi, portability(Taşınabilirlik) sizin için önemliyse, misal memleketinizden uzak bir şehirde üniversite okuyorsanız ve gidip gelmek durumundaysanız, Laptop almak her ne kadar f/p açısından dezavantajlı gibi görünse de daha mantıklı olacaktır. Tabi ben kasamı arabama atarım öyle giderim memlekete durumunuz yoksa. ? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
FATİH AKER
Instagram
@instafatoooo
Facebook
fatih.aker.1023
MASAÜSTÜ PERFORMANSI DAHA YÜKSEK OLUR VE DAHA UYGUN OLUR FAKAT YANINDA TAŞIMAK ZORUNDAYSAN
LAPTOP FAKAT ONLARINDA FİYATI UÇTU MALUM DOLAR FIRLADI FİYAT ARTTI

Top Bottom