Neler Yeni

Bilgisayar Çalışıyor Ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Bilgisayari dün sorunsuz bir şekilde oynuyordum şimdi acmaya çalışıyorum ama hoc bir şekilde ekran gelmiyor diğer pc ile deniyorum sorunsuz ekran geliyor her türlü şeyi denedim ne gibi bir sorun olabilir yardımcı olurmusunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Sistem boot olurken bir aşamada takılıyor olabilir. Hata kodu veya hata ledi yanması gibi bir durum varmı anakartta? Bazı anakartlar üzerinde bu tarz sorunlar için bildirim ekranı falan oluyor. Biosa girebiliyor musunuz?

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Ramleri silgiyle hocam geçen bana oldu pc çalışıyo ama monitörde sinyal yok yazıyordu ramleri silgiyle sildim bişeyciği kalmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem boot olurken bir aşamada takılıyor olabilir. Hata kodu veya hata ledi yanması gibi bir durum varmı anakartta? Bazı anakartlar üzerinde bu tarz sorunlar için bildirim ekranı falan oluyor. Biosa girebiliyor musunuz?
hayir hocam hic bir şekilde ekran gelmiyor biosa felan giremiyorum sistem bileşenlerini teker teker cikardim diğer sistemime taktim onda ekran geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramleri silgiyle hocam geçen bana oldu pc çalışıyo ama monitörde sinyal yok yazıyordu ramleri silgiyle sildim bişeyciği kalmadı
onuda yaptim hocam ama değişen birsey olmadi

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Anakart üzerinde herhangi bir bildirim ekranı veya led gösterge yok diye anlıyorum. Sistem özelliklerini yazar mısınız? İki farklı sistem varsa elinizde, tek tek deneme yanılma yoluyla arızalı parçayı bulmaya çalışabilirsiniz. Dün çalışan sistemin bugün hata vermesi tuhaf, elektronik böyle bişi ama, ne zaman ne olacağı belli olmuyor.

eren28tr

80+ Platinum
hayir hocam hic bir şekilde ekran gelmiyor biosa felan giremiyorum sistem bileşenlerini teker teker cikardim diğer sistemime taktim onda ekran geliyor

onuda yaptim hocam ama değişen birsey olmadi
Bios pilini çıkarıp 1 dk bekle geri tak

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart üzerinde herhangi bir bildirim ekranı veya led gösterge yok diye anlıyorum. Sistem özelliklerini yazar mısınız? İki farklı sistem varsa elinizde, tek tek deneme yanılma yoluyla arızalı parçayı bulmaya çalışabilirsiniz. Dün çalışan sistemin bugün hata vermesi tuhaf, elektronik böyle bişi ama, ne zaman ne olacağı belli olmuyor.
vallaha dün actim bugün pcyi satacaktim şimdi sistem açılmıyor

Bios pilini çıkarıp 1 dk bekle geri tak
onlari denedim dostum herhangi bir düzelme olmadi

Ekler

• IMG_20240616_102627.jpg
    IMG_20240616_102627.jpg
    83.8 KB · Hit: 24
aynı sorunu yaşadım hala yaşıyorum sürekli tuştan kapatıp açıyorum görüntü gelene kadar... sorunu bilen Allah rızası için yardım

sanalask

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yalın akarsu
Anakartta yalnızca işlemci ve 1 ram kalacak şekilde geri kalan herşeyi çıkarıp denediniz mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,668
Üyeler
156,191
Son üye
wqbftrwxg6532
Top Bottom