Neler Yeni

Bilgisayar durduk yere kapanıp açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer kerem
İşte onda korkuyorum işlemcide sıkıntı olursa naparım diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoktu bugün başladı
Bugün instagramda gezerken bir kişi bu olaylardan kesndinde etkilendiğini bilgisayarın ekran verdigini falan söylemişti onun sorunu format atınca çözülmüştü sizde deneyebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer kerem
Bende tam olarak emin değilim ama sorun işlemciden değilse format yaralı olabilir bios ekranına girebiliyormusunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer kerem
Eyer önemli şeyleriniz şuan bilgisayarda bulunmuyorsa formatı öneririm ve win 10 a geçmenizi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer kerem
Ulaşabiliyorum
Eyer bilgisayar içinde yüksek boyutta dosyanız ve önemli dosyalarınız yoksa bir yerden win 10 format USB si yapıp formatla win 10 a geçmenizi tavsiye ediyorum

Eyer bilgisayar içinde yüksek boyutta dosyanız ve önemli dosyalarınız yoksa bir yerden win 10 format USB si yapıp formatla win 10 a geçmenizi tavsiye ediyorum
Gerçi olsa bile şuan kullanılamaz halde

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer

Gerçi olsa bile şuan kullanılamaz halde
Yüksek boyutta var ve önemli dosyalar da var win 10a dosyalar silinmeden gəcemez miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer kerem
Yüksek boyutta var ve önemli dosyalar da var win 10a dosyalar silinmeden gəcemez miyim
Onu tam olarak bilmiyorum benim önereceğim şey win 10 a temiz şekilde geçmeniz ama daha bilgili arkadaşlar vardır illaki yardımcı olurlar size

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,813
Üyeler
152,965
Son üye
frodo333
Top Bottom