Neler Yeni

Bilgisayar Fiyat Belirleme

krammer

80+ Bronze
Ban yiyen arkadaş için konuşuyorum böyleleri için ceza almana falan değmez senin fırsat konularını takip ediyoruz hep piyasaya hakim olmayan insanlarla çok muhabbete girmene bile gerek yok sal gitsin. 3 ay önce 900 TL ye satılan 2200g şuan 2700 lira olmuş ne anlatıyorlar 4 5 bin e rx570 mi var

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ban yiyen arkadaş için konuşuyorum böyleleri için ceza almana falan değmez senin fırsat konularını takip ediyoruz hep piyasaya hakim olmayan insanlarla çok muhabbete girmene bile gerek yok sal gitsin. 3 ay önce 900 TL ye satılan 2200g şuan 2700 lira olmuş ne anlatıyorlar 4 5 bin e rx570 mi var
Yok seviyorum ben bilerek uğraşıyorum adrenalin oluyor :)

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
11000 falan yaz 10500 den verebilirsin
Kimse o sisteme 10.500 vermez hocam. Şuanki piyasada parçaların tek tek fiyatlarını toplayıp -500 altına yazmakla öyle hesap yapılmıyor.
Kasanın max. ederi 2.600,2.700₺ dir. Ekran kartı tek başına 8k ya denk gelmiş oluyor senin hesabına göre. Şuan kampanyayla vs. Rx 6600 sıfır kapalı kutu 10K bulunuyorken Rx 570 için 8K ya denk gelecek bir hesap boş hesap olur.

krammer

80+ Bronze

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Kimse o sisteme 10.500 vermez hocam. Şuanki piyasada parçaların tek tek fiyatlarını toplayıp -500 altına yazmakla öyle hesap yapılmıyor.
Kasanın max. ederi 2.600,2.700₺ dir. Ekran kartı tek başına 8k ya denk gelmiş oluyor senin hesabına göre. Şuan kampanyayla vs. Rx 6600 sıfır kapalı kutu 10K bulunuyorken Rx 570 için 8K ya denk gelecek bir hesap boş hesap olur.
Dostum farkındaysan düşük yazdım dedim zaten ilanlara girip bakabilirsin. Acil satan adam bile en düşük 7500 TL koymuş ekran kartını. Ayrıca o kasanın maks ederi 2700 olamaz işlemcilerin sıfırları bu fiyattayken. Ramleri 300 yazdım anakart 300 yazdım ssd 250 yazdım kasa için zaten en düşük fiyatları yazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En düşük işlemci son 30 gündeki ilan
En düşük ekran kartı son 30 gündeki ilan

Dostum farkındaysan düşük yazdım dedim zaten ilanlara girip bakabilirsin. Acil satan adam bile en düşük 7500 TL koymuş ekran kartını. Ayrıca o kasanın maks ederi 2700 olamaz işlemcilerin sıfırları bu fiyattayken. Ramleri 300 yazdım anakart 300 yazdım ssd 250 yazdım kasa için zaten en düşük fiyatları yazdım.

Araştırmadan kimseye fiyat verdiğimiz yok.
Buda ram en düşük

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş

Buda ram en düşük
Böyle devam hocam seni seviyorum bunlarla uğraşıyorsun muhabbeti gördükçe gülüyorum 😂 allahta seni güldürsün

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar

Buda ram en düşük
hocam buraya yazmam uygun kaçmaz ama konu açmak istemedim r3 pro 4350g işlemcimi kaça satabilirim şuan, ikinci elde göremedim
onu satıp apu olmayan bir işlemciye geçmek istiyorum itopyadan almıştım hazır sistemdeydi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Böyle devam hocam seni seviyorum bunlarla uğraşıyorsun muhabbeti gördükçe gülüyorum 😂 allahta seni güldürsün
Eyvallah dostum sağolasın :)

hocam buraya yazmam uygun kaçmaz ama konu açmak istemedim r3 pro 4350g işlemcimi kaça satabilirim şuan, ikinci elde göremedim
onu satıp apu olmayan bir işlemciye geçmek istiyorum itopyadan almıştım hazır sistemdeydi
Sıfırı 3k civarı sanırım onun. Ona göre fiyat koyabilirsin.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
Eyvallah dostum sağolasın :)

Sıfırı 3k civarı sanırım onun. Ona göre fiyat koyabilirsin.
yani ortalama 2'e yakın bir fiyat, o bütçede hangi işlemciyi almalıyım, anakart b450 m a promax GPU 1650

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İşlemcini satmak istiyorsan anakart işlemci olarak sat yada anakart işlemci olarak takasa gir 11400f olur 11400 h510m ikilisini denk getirirsen tadından yenmez.

yani ortalama 2'e yakın bir fiyat, o bütçede hangi işlemciyi almalıyım, anakart b450 m a promax GPU 1650
Tam onu yazmıştım. Anakart ve işlemci olarak direk takasa girmeye çalış h510m anakart i5 11400f falan denk getirirsen çok güzel olur.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert

Buda ram en düşük
Araştırmayla bir alakası yok. Tek tek satılan parçalarla toplu satılan sistem arasında fark vardır. Son 1 ayda 5 tane ekran kartsız sistem sattım. Piyasayı yeterince iyi biliyorum. Toplu satacak adama tekli satış fiyatı veriyorsun. Kasayı ekran kartsız 3.000₺ ye koysa en az 10 gün bekler. Denemesi bedava :)

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Araştırmayla bir alakası yok. Tek tek satılan parçalarla toplu satılan sistem arasında fark vardır. Son 1 ayda 5 tane ekran kartsız sistem sattım. Piyasayı yeterince iyi biliyorum. Toplu satacak adama tekli satış fiyatı veriyorsun. Kasayı ekran kartsız 3.000₺ ye koysa en az 10 gün bekler. Denemesi bedava :)
Sistem sadece sen satmıyorsun dostum. Bende piyasayı yeterince iyi biliyorum. Adam zaten ekran kartsız sistem satmıyor senin sattığın ekran kartsız sistemleri sen mecburen satmak zorunda kalıyorsun yada ucuz verip eline tekrar para geçmesini sağlıyorsun. Bu adam al-sat ile uğraşmıyor daha iyi bir sistem almak için sistemi en iyi fiyattan satmak zorunda. Al-satçı ile normal bir satıcıyı karıştırdığın için böyle düşünmen normal.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,838
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ocak sonunda satacaksan o zama. Konu acmalisin. Piyasa hareketli. Şimdi verilen fiyat o zamanı tutmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,616
Üyeler
140,228
Son üye
oxideonly
Top Bottom